Sisukord
Sport
Tänane leht
19.12.2019
Eesti Ketiapteegid valasid oma tusatuju klientide kaela (37) Oravad asusid pensionieelnõu tühjade ettepanekutega vaippommitama (15) Eluaegne vang hakkas ettevõtjaks Majandus Eksminister avab äparduva miljarditehase tagamaid: äripartner lõi noa selga Euroopa selle aasta tšempion on Kreeka (1) Välismaa Ajakirjaniku mõrva juurdlus paneb proovile Slovakkia sõltumatuse Austraalias kuumus ei leebu Trumpi tagandamishääletus kruvis pinged üles Postimees Strasbourgis: tunnustus uiguuri aktivistile ärgitab arutelu Hiina sanktsioonidest (2) Ungari ekspert: rahvale meeldib Euroopa Liit vaid raha pärast (6) Arvamus Juhtkiri: aprill! Meie apteek on kinni! Toomas Verrev: Eesti ei vaja riigimeeste puuslikke (81) Andres Herkel: Donald Tuski uus amet ja Euroopa tulevik Rait Maruste: kolmanda võimu koht (1) Karmo Tüür: Venemaa probleem 2024 ehk putinism president Putinita (2) Meie Eesti Elulõpu tugi aitab rahus lahkuda Kadri Tammepuu: kui surm koputab uksele Kultuur See on totaalne teater Ebamaiste naiste vallutusretk Sport Erm ihkab põrmustada Busemanni maailmarekordi Reis Kaubarändur Aasias: Laoses varu mõnuga kannatust Maa Elu Pilguheit aastale: talu sai rongalaskmisload, aga hilja (1) Pilguheit aastale: loodus soosis saagiaastat GPS-vargustega seoses on Leedus tabatud kaks grupeeringut Pilguheit aastale: peaaegu pooled maatükid muutsid suurust Pilguheit aastale: ilma tegid päikesefarmid Pilguheit aastale: Pillirookõrs vahetas nime Metsloomadele toidu viimine on eelkõige kink inimesele Pilguheit aastale: veelauapargi avaaasta kulges õppimise tähe all Põltsamaa roosiaia ees asuva maatüki tulevik on jätkuvalt lahtine Pilguheit aastale: kodumaised lambapiima­tooted koguvad austajaid Hajajaam tagab elektri sõltumata ilmataadist Tartu Tartu linn vähemalt sel aastal paukuvast tulevärgist ei loobu (1) Jüri Laurson: ohtlikud kodumasinad Põllumajanduslike GPS-seadmete vargad on tekitanud juba suurema kahju kui Leedu autovargad Puhja kirikumüüri kõrvalt tulid lagedale mündid ja kondid Linn keeldub Ringtee-äärse kuuseheki raieluba andmast Kaheksakümmend kaheksa jõulupakki ootavad pidu ja saajaid Süüfilisehaiged küülikud, Tartu raha ja Lenin – Tartu volikogu kirev algus (3) Eestlase viis ülikooli soov härraks saada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erm ihkab põrmustada Busemanni maailmarekordi

4 min lugemist
Johannes Erm. FOTO: Tairo Lutter

Napiks paariks nädalaks USAst Kodu-Eestisse põiganud kümnevõistleja Johannes Erm vaatab aknast sombusesse õue ja ütleb mõtlikult: «Lund tahtnuks väga näha. Ei mäletagi, millal viimati õnnestus. Külmkapis ilmselt.»

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

21-aastane atleet, kes tuli tänavu USA üliõpilasmeistriks ja võitis U23 EMilt hõbemedali, lõpetas maailma hooaja edetabeli seitsmendana ja tõusis Eesti kõigi aegade viiendaks meheks, meenutab usutluses läbimurret ja vaatab tulevikku. Julgelt, siiralt ja valehäbita.

Otsustasid Doha MMist loobuda. Kas aasta suurimat võistlust vaadates käis peast läbi ka mõtteid stiilis «kui mina»?

Päris nii mitte. Aga natuke kadedust tundsin küll.

Hõbedaga koju tulnud Maicel Uibo suhtes?

Kõigi nende suhtes, kes said nii tähtsal jõuproovil ja suurel areenil võistelda. Põnev oli vaadata. Tahtnuks ka enda nägu seal staadionil näha. (Naerab.)

Kas see tähendab, et tagant­järele kahetsed otsust?

18.12.2019 20.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto