Sisukord
Arvamus
Tänane leht
21.12.2019
Eesti President Kaljulaid: sel aastal pandi mulda seemneid ja me ei tea, millised tulevad õied (45) Majandus Seda aktsiat veganid ostaksid Tesla aktsia hüppas rekordtasemele Aastalõpu osturalli viitab optimismile Välismaa Udmurtide keeletragöödia: vanemad ei taha lastele emakeelt õpetada (4) Prantsuse tankid Eesti soodes hätta ei jäänud (23) Arvamus Värske toompealase suur amps (1) Valge laeva maaletooja Riski armastav peaminister Veart mees, veart film Juhtkiri: presidendi selge sõna (44) Toomas Kask: sõna sõna vastu ehk usk (4) Sport PM Itaalias. Ragnar Klavan koondisest: kui tulen, võtaksin Karol Metsalt koha ära (1) Jaanus Kriiski kolumn: koolilaps peab ka kehalises kasvatuses hinde saama! (20) Mitte aasta parim, vaid aasta tüliõun Tänak valiti maailma kolmandaks autosportlaseks Kliima Nessun dorma ehk täna öösel ei tohi keegi magada (3) Merendus Luba käes, väga palju on teha AK Rupert Sheldrake: meil on kultuur, kus kõike peetakse õiguseks ja enesestmõistetavuseks (4) Milline kurb allakäik – olla inimene Tallinn 800: värvirõõmu Vahemere äärest EKI keelekool: šampanja aeg käes, siidri oma tulekul (1) Andi Hektor: tädi Maali ja Pihtipudase memm Nokia jahil (6) Kas lätlased teevad meist paremat teatrit? Mesikäpa sentatsioon: Must auk paneb universumi paisuma Mesikäpp. Uudis metsavendade punkri taastamisest tegi maailmale ringi peale Mesikäpa geeniuuring näitab: just nii nägi välja muistne skandinaavlane Arter Aasta loomaarst: koeraomanik käigu kindlasti koertekoolis Kui vähem oleks rohkem (1) Menulaulude autor Airi Liiva: ma tean, mis on õnnelikkuse ja edukuse võti (3) Aus ja mõne rajuma puritaani silmis ehk ohtlikki Baruto rääkimata lood «Admiral Bellingshausen» valmistub otsustavaks etapiks ja Antarktikasse jõudmiseks Kirss jõululaual: pardipraad See kaunis kuusepuu Kuraditosin peokleiti pahadele tüdrukutele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Värske toompealase suur amps

2 min lugemist
Tõnis Mölder FOTO: Andrus Peegel

Keskerakondlasel Tõnis Möldril (30) läks sel nädalal jamasti. Tema eestvedamisel riigikokku jõudnud apteegireformi tühistamise eelnõu hääletati maha ja saadeti tuldud teed pidi tagasi. Ta ütles, et oli demokraatia pidupäev, kuid ta pidas saadikute otsust siiski mitte-targaks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

On huvitav, kuidas just Tõnis Mölder apteegireformi teemal ühtäkki eeskõnelejaks sattus. Enne apteegireformi arutamiseks kokku kutsutud koalitsiooni töörühma polnud ta apteeginduse kohta avalikult suurt midagi öelnud. Nii palju, kui noor poliitik teemat kommenteeris, tema vaatenurgad ka varieerusid: umbes aasta tagasi Tallinna abilinnapeana ametis olles pidas ta apteegireformi halvaks mõtteks, tänavu kevadel ikkagi vajalikuks ja nüüd sügisel on taas reformi tühistamise lainel.

Kokkupuutepunktiks võib pidada küll seda, et Mölder on riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees ja aastate jooksul tegelenud põhiliselt sotsiaalteemadega.

20.12.2019 23.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto