Sisukord
Eesti
Tänane leht
23.12.2019
Eesti Johnson kulges Tapa udus kiirelt ja efektselt Õiguskantsler nõuab Viru vanglalt paremat kartserit (2) Andmeleke sundis läbi vaatama miljoneid dokumente (2) Kümned vabatahtlikud otsisid kadunud inimest Erakorraline lahendus korralisele probleemile: kiirabi sõidab üksikutele vanuritele tere ütlema (9) Majandus Uude kümnendisse väänduva mobiili, kvantarvutite ja unise tiigriga Aasta suurimad kaotajad ja ebaõnnestujad Välismaa Sherr: Putinil ja patriarh Kirillil on samasugune siht (3) Arvamus Juhtkiri: üksilduse talumatu hind (13) Indrek Lepik: kesktelevisioon 2.0 Jaak Valge: mitte isside mäss, vaid globalism versus rahvuslus (77) Teet Kalmus: kas proviisor tahab ettevõtjaks? (14) Erkki Bahovski: Moskva karistuspingile. Ka rahvusvahelises poliitikas (4) Meie Eesti Kui teadusest saab ideoloogia (9) Martin Ehala: Toeks ärevatel aegadel Oleme vaatlejad universumis (8) Kultuur Valguse muusika pimedal ajal Armukesed abielu mahelõksus Katja Novitskova jälitav tulevik Sport Euroopa ja brasiillase pidu Zirk korraldas USAs rekordite saju (1) Kuidas elab murdmaasuusatamine? (1) Bø läheb väljateenitud isapuhkusele (1) Tartu Sirje Toomla: juut, jõul ja jõulupuu (8) Ivi Drikkit: meil kõigil on koht talvetaeva all (1) Kiirabiga liitusid Signe, Anne, Tiina ja veel tosin uut elupäästjat Pühade ajal on abivajajaid rohkem Astronoom Tõnu Viik: tähtedel on meist kama (28) Miks mitukümmend aastat kodutute külas elanud mees varjupaika ei lähe? Sest ei taha. (14) Eks ole jõule olnud ennegi Kulturistist jõuluvana Imre Vähi: nutiseade tapab lapsepõlve Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kümned vabatahtlikud otsisid kadunud inimest

1 min lugemist
Cärolinil oli kodust lahkudes peas pildil olev müts ja seljas sama jope. FOTO: Erakogu

Noore naise kadumine neljapäeval Tallinnas Nõmmel käivitas suure otsinguoperatsiooni, millel osalesid lisaks politseinikele kümned vabatahtlikud. Turvakaamera salvestiste abiga suudeti nädalavahetusel tuvastada naise liikumissuund pärast kodust lahkumist, kuid 23-aastane Cärolin on seni leidmata.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Reedel teatas politseile murelik lähedane, et Cärolin ei ole koju jõudnud ning temaga ei saa ühendust. Politsei on suhelnud naise lähedastega ja kontrollinud tema võimalikke asukohti. Otsingutele kaasati politseikoer. Seni kogutud andmed viitavad sellele, et naine võis liikuda Pääsküla raba kanti.

Reede õhtul kontrollisid politseinikud koos vabatahtlikega Pääsküla raba. Otsingusse kaasati politseikoerad ja ala vaadati üle drooniga. Samuti otsiti Cärolini Nõmmelt kodu lähedalt.

21.12.2019 27.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto