Sisukord
Arvamus
Postimees
23.12.2019
Eesti Johnson kulges Tapa udus kiirelt ja efektselt Õiguskantsler nõuab Viru vanglalt paremat kartserit (2) Andmeleke sundis läbi vaatama miljoneid dokumente (2) Kümned vabatahtlikud otsisid kadunud inimest Erakorraline lahendus korralisele probleemile: kiirabi sõidab üksikutele vanuritele tere ütlema (9) Majandus Uude kümnendisse väänduva mobiili, kvantarvutite ja unise tiigriga Aasta suurimad kaotajad ja ebaõnnestujad Välismaa Sherr: Putinil ja patriarh Kirillil on samasugune siht (3) Arvamus Juhtkiri: üksilduse talumatu hind (13) Indrek Lepik: kesktelevisioon 2.0 Jaak Valge: mitte isside mäss, vaid globalism versus rahvuslus (77) Teet Kalmus: kas proviisor tahab ettevõtjaks? (14) Erkki Bahovski: Moskva karistuspingile. Ka rahvusvahelises poliitikas (4) Meie Eesti Kui teadusest saab ideoloogia (9) Martin Ehala: Toeks ärevatel aegadel Oleme vaatlejad universumis (8) Kultuur Valguse muusika pimedal ajal Armukesed abielu mahelõksus Katja Novitskova jälitav tulevik Sport Euroopa ja brasiillase pidu Zirk korraldas USAs rekordite saju (1) Kuidas elab murdmaasuusatamine? (1) Bø läheb väljateenitud isapuhkusele (1) Tartu Sirje Toomla: juut, jõul ja jõulupuu (8) Ivi Drikkit: meil kõigil on koht talvetaeva all (1) Kiirabiga liitusid Signe, Anne, Tiina ja veel tosin uut elupäästjat Pühade ajal on abivajajaid rohkem Astronoom Tõnu Viik: tähtedel on meist kama (28) Miks mitukümmend aastat kodutute külas elanud mees varjupaika ei lähe? Sest ei taha. (14) Eks ole jõule olnud ennegi Kulturistist jõuluvana Imre Vähi: nutiseade tapab lapsepõlve Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erkki Bahovski: Moskva karistuspingile. Ka rahvusvahelises poliitikas

2 min lugemist
Erkki Bahovski FOTO: TPM

Rahvusvahelisi suurvõistlusi saab pidada ka ilma Venemaa osavõtuta, aga rahvusvahelist poliitikat ilma Venemaata ajada on mõnevõrra keerulisem, kirjutab kolumnist Erkki Bahovski.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Detsembri üheksandal päeval otsustas rahvusvahelise antidopinguagentuuri WADA täitevkomitee, et eemaldab Venemaa sportlased neljaks aastaks suurvõistlustelt. Tõsi, Vene sportlastel avaneb võimalus võistlustest osa võtta, aga mitte oma riigi lipu all. Lisaks peavad nad tõestama, et pole dopingut kasutanud.

WADA karmi otsuse põhjuseks oli Venemaa riiklik dopinguprogramm, mille avalikuks tulek ei jätnud rahvusvahelistele dopinguküttidele naljalt muud võimalust. Jah, ma tean, nüüd hakkab taas jutt sellest, et sportlasi ei tohi karistada. Aga miks siis karistatakse neid sportlasi, kes peavad dopingust pungis Vene sportlastega võistlema?

21.12.2019 27.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto