Sisukord
Arter
Postimees
28.12.2019
Eesti Graafikud ⟩ Rahva hinnang aastale Eestis: EKRE valijale rõõmupidu, teistele valdavalt kurbmäng (56) Ministeeriumid loodavad eraraha abil uued hooned saada (3) Majandus Postimehe ülevaade: börsil oli väärtpaberite pakkumise aasta Välismaa Türgi sekkumine Liibüas kasvatab piirkonnas pingeid (1) Enamik Kasahstanis alla kukkunud lennuki reisijaist pääses eluga Ususeadus tekitas Montenegro parlamendis kaose NATO juht on valmis Putiniga kohtuma (5) Hiina põlve uueks loomas (26) Arvamus Juhtkiri: Venemaa olevik on minevik (42) Ei ole midagi võimatut, kui on tahe (4) Riigireeturi kaunid jõulud (2) Kremli ajalooprofessor (1) Uus tulemine Sport Martten Kaldvee kolumn: tippspordis pole kohta nõrkadele (5) Laskesuusatajad kolivad jalgpallistaadionile Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit (2) Kliima Kümnendi lõpus on kliimaselgus veel väga kaugel (3) Merendus Sonaritehnika avab hüdrograafidele merepõhja saladused AK Reet Aus: ma ei mõtle sellele eriti, kui palju meil planeedina veel aega on jäänud (18) Poliitikatoimetuse aastaradar 2019 (8) 2019. aastal maailma raputanud sündmused (22) Hiina põlve uueks loomas (26) Kultuuriaasta 2019! Suusatamise karm puhastustuli (2) Arter Fred Jüssi: Eesti metsas käib riiklik laastamine (67) Oliver Ait – mees, kes pööras ennast Aasia poole Põhjamaise anonüümsuse ehe näide (1) Miniampsud aasta lõpuks: hapukapsakreem ja verivorstitrühvel Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul! Keegi ei taha alt vedada leitnant Kitsuragit. Disco Elysium teiste pilgu läbi Moeprofid paljastavad: kolm kõige hullemat viga riietumisel, mis sulle kindlalt vee peale tõmbavad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul!

6 min lugemist
Mis iganes see jälkus on, mida «Õhtu!» saatejuht Robert Rool järab, aga alla ei kavatse ta anda. FOTO: Remo Tõnismäe

31. detsember on Eesti telejaamadele traditsiooniliselt enesetõestamise päev. Läheb lahti armutu võitlus vaatajate huvi ja tähelepanu pärast. Et valik oleks hõlpsam, tegi Arter luuret selgitamaks, millele kanalid oma keskses aastalõpusaates panustavad.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Milline pidulaud: seakõrvad ja soolikad, kilgid ja ussid. Kõik ilusti valgetel vaagnatel ja klaaskaussides serveeritud. Joogiks kilumorss.

Tahaksite sellisest pidusöögist osa saada?

Oot, ega see ole veel kõik. Laual leidub ka roog, mille kõrval teatab silt: «Ühed pallid???». Kui kellelgi tekib küsimusi, mis pallid, tasub vihjet otsida roast selle kõrval. Silt ütleb: «Pulli peenis».

Ja need road pole sugugi vilunud kokkade valmistatud. Nende vaaritamise, keetmise ja küpsetamisega olid öö otsa ametis «Õhtu!» saate kolm toimetajat.

«Kokad võtta oleks liiga lihtne,» tunnistab saatejuht Jüri Butšakov. «Kokk suudab kõik nii ilusaks ja isuäratavaks teha. Me tahtsime, et kõik näeks välja visuaalselt robustne ja maitsed oleksid võimalikult naturaalsed.»

Need road on osa vana-aasta «Õhtu!»-saate mängust. Õigemini on saates mänge õige mitu. Ootamatutele ja jahmatavatele

27.12.2019 30.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto