Sisukord
Sport
Postimees
28.12.2019
Eesti Graafikud ⟩ Rahva hinnang aastale Eestis: EKRE valijale rõõmupidu, teistele valdavalt kurbmäng (56) Ministeeriumid loodavad eraraha abil uued hooned saada (3) Majandus Postimehe ülevaade: börsil oli väärtpaberite pakkumise aasta Välismaa Türgi sekkumine Liibüas kasvatab piirkonnas pingeid (1) Enamik Kasahstanis alla kukkunud lennuki reisijaist pääses eluga Ususeadus tekitas Montenegro parlamendis kaose NATO juht on valmis Putiniga kohtuma (5) Hiina põlve uueks loomas (26) Arvamus Juhtkiri: Venemaa olevik on minevik (42) Ei ole midagi võimatut, kui on tahe (4) Riigireeturi kaunid jõulud (2) Kremli ajalooprofessor (1) Uus tulemine Sport Martten Kaldvee kolumn: tippspordis pole kohta nõrkadele (5) Laskesuusatajad kolivad jalgpallistaadionile Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit (2) Kliima Kümnendi lõpus on kliimaselgus veel väga kaugel (3) Merendus Sonaritehnika avab hüdrograafidele merepõhja saladused AK Reet Aus: ma ei mõtle sellele eriti, kui palju meil planeedina veel aega on jäänud (18) Poliitikatoimetuse aastaradar 2019 (8) 2019. aastal maailma raputanud sündmused (22) Hiina põlve uueks loomas (26) Kultuuriaasta 2019! Suusatamise karm puhastustuli (2) Arter Fred Jüssi: Eesti metsas käib riiklik laastamine (67) Oliver Ait – mees, kes pööras ennast Aasia poole Põhjamaise anonüümsuse ehe näide (1) Miniampsud aasta lõpuks: hapukapsakreem ja verivorstitrühvel Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul! Keegi ei taha alt vedada leitnant Kitsuragit. Disco Elysium teiste pilgu läbi Moeprofid paljastavad: kolm kõige hullemat viga riietumisel, mis sulle kindlalt vee peale tõmbavad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit

3 min lugemist
Vaid aja küsimus, millal vahetab Konstantin Vassiljev mängijariided treeneri omade vastu. FOTO: Eero Vabamägi

Ajal, mil Eesti jalgpallikoondis sipleb sügaval soos ning otsib peatreener Karel Voolaidi juhiste järgi sealt korraga väljapääsu ja uut mängulist nägu, on paslik vaadata kaugele tulevikku. Märksa kaugemale, kui sügisene Rahvuste liiga või isegi 2022. aasta MMi valikturniir.

Tellijale Tellijale

Kus asuvad sinisärgid omadega aasta 2025 alates? Kas madalseisust, mis «tipnes» äsjasel EM-valikturniiril üksnes Gibraltari ja San Marino edestamisega, on suudetud priiks rabelda? Või murda koguni tagasi lähemale täna unelmana tunduvale tipphetkele aastast 2011, mil jõuti EMi play-off’i.

Kui palju on valikus tänaseid tegijaid? Mis positsioonidel king enim pigistab? Ja mõistagi: kes kogu seda laeva tüürib?

Fantaseerigem pisut aasta lõpetuseks.

27.12.2019 30.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto