Sisukord
Arvamus
Postimees
28.12.2019
Eesti Graafikud ⟩ Rahva hinnang aastale Eestis: EKRE valijale rõõmupidu, teistele valdavalt kurbmäng (56) Ministeeriumid loodavad eraraha abil uued hooned saada (3) Majandus Postimehe ülevaade: börsil oli väärtpaberite pakkumise aasta Välismaa Türgi sekkumine Liibüas kasvatab piirkonnas pingeid (1) Enamik Kasahstanis alla kukkunud lennuki reisijaist pääses eluga Ususeadus tekitas Montenegro parlamendis kaose NATO juht on valmis Putiniga kohtuma (5) Hiina põlve uueks loomas (26) Arvamus Juhtkiri: Venemaa olevik on minevik (42) Ei ole midagi võimatut, kui on tahe (4) Riigireeturi kaunid jõulud (2) Kremli ajalooprofessor (1) Uus tulemine Sport Martten Kaldvee kolumn: tippspordis pole kohta nõrkadele (5) Laskesuusatajad kolivad jalgpallistaadionile Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit (2) Kliima Kümnendi lõpus on kliimaselgus veel väga kaugel (3) Merendus Sonaritehnika avab hüdrograafidele merepõhja saladused AK Reet Aus: ma ei mõtle sellele eriti, kui palju meil planeedina veel aega on jäänud (18) Poliitikatoimetuse aastaradar 2019 (8) 2019. aastal maailma raputanud sündmused (22) Hiina põlve uueks loomas (26) Kultuuriaasta 2019! Suusatamise karm puhastustuli (2) Arter Fred Jüssi: Eesti metsas käib riiklik laastamine (67) Oliver Ait – mees, kes pööras ennast Aasia poole Põhjamaise anonüümsuse ehe näide (1) Miniampsud aasta lõpuks: hapukapsakreem ja verivorstitrühvel Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul! Keegi ei taha alt vedada leitnant Kitsuragit. Disco Elysium teiste pilgu läbi Moeprofid paljastavad: kolm kõige hullemat viga riietumisel, mis sulle kindlalt vee peale tõmbavad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ei ole midagi võimatut, kui on tahe

2 min lugemist
Helikopteriga haiglasse toimetatud Cärolin Lehe leidsid vabatahtlikud. FOTO: Andrus Peegel

Nädal aega kadunud olnud 23-aastase Cärolin Lehe elusalt leidmine oli paljude arvates jõuluime. Ta leiti üleeile täiesti räsituna Pääsküla jõe saarekeselt, ümberringi lumine mets. Tõsi, helikopteriga haiglasse toimetatud neiu oli kõigest paarisaja meetri kaugusel endisest Pääsküla prügilast, ent purre, mis oleks võinud ta kuidagi imekombel selleni aidata, paikneb saare vastasküljel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Neiu leidmise au kuulub sihtasutusega Kadunud seotud operatiivse otsingugrupi (OPEROG) vabatahtlikele otsijatele. Imelise pääsemiseni viis nende südikus. Nemad olid need, kes läksid selle aja jooksul iga päev, ka jõulupühade ajal, välja ja kammisid ala läbi, isegi kui ilm oli halb ning kodus ootasid oma pere ja hubane jõuluolemine. Kaks neist – Heino Juurikas (41) ja Kerstin Serman (23) – leidsidki kadunu.

27.12.2019 30.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto