Sisukord
Arvamus
Tänane leht
28.12.2019
Eesti Graafikud ⟩ Rahva hinnang aastale Eestis: EKRE valijale rõõmupidu, teistele valdavalt kurbmäng (56) Ministeeriumid loodavad eraraha abil uued hooned saada (3) Majandus Postimehe ülevaade: börsil oli väärtpaberite pakkumise aasta Välismaa Türgi sekkumine Liibüas kasvatab piirkonnas pingeid (1) Enamik Kasahstanis alla kukkunud lennuki reisijaist pääses eluga Ususeadus tekitas Montenegro parlamendis kaose NATO juht on valmis Putiniga kohtuma (5) Hiina põlve uueks loomas (26) Arvamus Juhtkiri: Venemaa olevik on minevik (42) Ei ole midagi võimatut, kui on tahe (4) Riigireeturi kaunid jõulud (2) Kremli ajalooprofessor (1) Uus tulemine Sport Martten Kaldvee kolumn: tippspordis pole kohta nõrkadele (5) Laskesuusatajad kolivad jalgpallistaadionile Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit (2) Kliima Kümnendi lõpus on kliimaselgus veel väga kaugel (3) Merendus Sonaritehnika avab hüdrograafidele merepõhja saladused AK Reet Aus: ma ei mõtle sellele eriti, kui palju meil planeedina veel aega on jäänud (18) Poliitikatoimetuse aastaradar 2019 (8) 2019. aastal maailma raputanud sündmused (22) Hiina põlve uueks loomas (26) Kultuuriaasta 2019! Suusatamise karm puhastustuli (2) Arter Fred Jüssi: Eesti metsas käib riiklik laastamine (67) Oliver Ait – mees, kes pööras ennast Aasia poole Põhjamaise anonüümsuse ehe näide (1) Miniampsud aasta lõpuks: hapukapsakreem ja verivorstitrühvel Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul! Keegi ei taha alt vedada leitnant Kitsuragit. Disco Elysium teiste pilgu läbi Moeprofid paljastavad: kolm kõige hullemat viga riietumisel, mis sulle kindlalt vee peale tõmbavad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus tulemine

1 min lugemist
Ujuja Kregor Zirk.  FOTO: Sander Ilvest

Ujuja Kregor Zirk lõpetas aasta kolme Eesti rekordiga ning vaatab lootusrikkalt suve ja Tokyo olümpiamängude poole.

Kuigi Zirk on vaid 20-aastane, on ta sportlaskarjääri jooksul läbi elanud õpetliku mõõnaperioodi. Jutt käib eelmisest hooajast, mil ta pidi tõusma justkui uuele tasemele, kuid läks risti vastupidi.

Tagantjärele võib öelda, et Tartust sirgunud ujuja suutis keerulise aja enda kasuks pöörata.

Lõppenud sügistalve järel võis Zirk tõdeda, et senise karjääri tähtsaima hooaja algus sujub plaanipäraselt.

Hooaja eel koos treeneriga paberile pandud eesmärgid on saavutatud ning midagi rohkemat polekski saanud oodata.

Uuel aastal hakkab Zirk jahtima olümpianormi ning kui paberil olev plaan realiseerub ka hooaja teises pooles, ujub tartlane Tokyo olümpiamängudel neljal distantsil.

Seotud lood
27.12.2019 30.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto