Sisukord
Välismaa
Postimees
28.12.2019
Eesti Graafikud ⟩ Rahva hinnang aastale Eestis: EKRE valijale rõõmupidu, teistele valdavalt kurbmäng (56) Ministeeriumid loodavad eraraha abil uued hooned saada (3) Majandus Postimehe ülevaade: börsil oli väärtpaberite pakkumise aasta Välismaa Türgi sekkumine Liibüas kasvatab piirkonnas pingeid (1) Enamik Kasahstanis alla kukkunud lennuki reisijaist pääses eluga Ususeadus tekitas Montenegro parlamendis kaose NATO juht on valmis Putiniga kohtuma (5) Hiina põlve uueks loomas (26) Arvamus Juhtkiri: Venemaa olevik on minevik (42) Ei ole midagi võimatut, kui on tahe (4) Riigireeturi kaunid jõulud (2) Kremli ajalooprofessor (1) Uus tulemine Sport Martten Kaldvee kolumn: tippspordis pole kohta nõrkadele (5) Laskesuusatajad kolivad jalgpallistaadionile Eesti jalgpallikoondis 2025: pealik Kostja ja tema 11 sõdurit (2) Kliima Kümnendi lõpus on kliimaselgus veel väga kaugel (3) Merendus Sonaritehnika avab hüdrograafidele merepõhja saladused AK Reet Aus: ma ei mõtle sellele eriti, kui palju meil planeedina veel aega on jäänud (18) Poliitikatoimetuse aastaradar 2019 (8) 2019. aastal maailma raputanud sündmused (22) Hiina põlve uueks loomas (26) Kultuuriaasta 2019! Suusatamise karm puhastustuli (2) Arter Fred Jüssi: Eesti metsas käib riiklik laastamine (67) Oliver Ait – mees, kes pööras ennast Aasia poole Põhjamaise anonüümsuse ehe näide (1) Miniampsud aasta lõpuks: hapukapsakreem ja verivorstitrühvel Pulli munad, topless-pensionär ja muud üllatused tänasel vana-aastaõhtul! Keegi ei taha alt vedada leitnant Kitsuragit. Disco Elysium teiste pilgu läbi Moeprofid paljastavad: kolm kõige hullemat viga riietumisel, mis sulle kindlalt vee peale tõmbavad Meelelahutus Koomiks Sudoku

NATO juht on valmis Putiniga kohtuma

4 min lugemist
  • NATO peasekretär usub, et Venemaaga on võimalik saavutada leppeid.
  • Pooled peavad oluliseks, et sõjalised suhtluskanalid oleksid avatud.
  • Vene analüütikud: Stoltenberg kardab julma vastasseisu.
  • Venemaa võtab uuel aastal kasutusele hulga uut relvastust.
NATO peasekretär Jens Stoltenberg. FOTO: Stephanie Lecocq/EPA/Scanpix

«Venemaa on meie suurim naaber. Venemaa on siin, et jääda, ja me peame püüdma paremat suhet Venemaaga,» ütles NATO peasekretär Jens Stoltenberg läinud esmaspäeval Saksa uudisteagentuurile dpa antud intervjuus. «Ma usun dialoogi Venemaaga,» rõhutas ta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Euroopa väljaannete uudiste pealkirjades NATO juhi jõulude-eelne sõnavõtt suuremat tähelepanu ei pälvinud, küll aga Venemaal, kuhu, nagu Stoltenberg ütles, võib ta juba lähiajal visiidi teha. NATO peasekretäri arvates on täiesti mõeldav ka kohtumine Venemaa presidendi Vladimir Putiniga, kui «kontekst on õige», sest dialoog Moskvaga on tähtis hoolimata sellest, et alliansi suhted Venemaaga on tema sõnul keerulised.

27.12.2019 30.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto