Sisukord
Arter
Postimees
04.01.2020
Eesti Eestil on oskusteavet, mida maailmaga jagada RMK raiub Kurgjal (1) Haigekassa hakkas toetama väärikat siitilmast lahkumist (8) Kaia Iva lahkus Isamaast pensionireformi pärast Majandus Millesse tasuks Maril tänavu investeerida? Välismaa Kindrali tapmine viis USA ja Iraani sõja lävele (43) Hollandit on tabanud kirjapommide laine Hiinas leviv salapärane tõbi viitab SARSi naasmisele Arvamus Juhtkiri: julgeolekunõukogu kasud (4) Üllar Priks: kuldsete kätega esivanemad (3) Kaos on Trumpi ainus relv (10) Teistmoodi mõtleja (8) Vähene nõudlikkus kukutas (1) Wunderkind’i uus kurss (1) Sport Hingeta ja rahahaisu mattunud suurpeo ootel Taavi Libe kolumn: välismaise peatreeneri poolt ja vastu? Ja kuidas? (1) Therese Johaugi ja Aleksandr Bolšunovi edu suusatuuril kahanes Liverpooli linnarivaal noolib Ragnar Klavanit Jüri Vips: uuel aastal on vaja litsentsipunktid kokku saada! (1) Kas uue autoga on tulekul poodiumikohad? Ott Tänak: kõige suurem takistus olin mina ise Kliima Kliimamuutus lööb sakslaste juurdunud elu kõikuma (23) Merendus Avameretuulepargis hakatakse rannakarpe kasvatama (2) AK Vajadus viisakuse ja vaba sõna järele Hoolimata tormilistest muutustest on tervis tugev Ajakirjanduskooli tuli kümneid inimesi Kaks aastat Lõuna-Eestis Juunior sai tuule tiibadesse Kliima kõigepealt (1) Tänasel lehel veebis uus vorm Sel aastal jagame välja esimesed teadusgrandid Poliitika, doping ja Tänak Postimees sinu taskus Meie uus maja (1) Patsient 13–2 Kuidas Kevin, Oskar ja Oksana ei mõjutanud meie valimisi (2) Uurimine, mis algas paki­automaadist Kuidas me teame? Hiljem selgus, et seda ei oleks tohtinud pildistada (1) Raske oli erapooletuks jääda Kõiges on süüdi meedia Kaebused Postimehe peale pressinõukogule Tatari tänava toimetusemaja algas kahest toast Kasvasime Maakris koos ümbrusega Kolimist tuleb Postimehe ajaloos tihti ette Arter Elmo Nüganeni 12 aastat Moskvas Eestlanna osaleb kuulsal Super Bowlil Arteri aastahoroskoop 2020 Elus, surnud ja merel - Antarktika reis toob inimeses esile ürgse oleku Arteri pärlid: ausõna, aga just nii nad ütlesid! Nüüd tuleb suur supisööma Tehnoloogia tähtede seis 2020. aastal: 8 ennustust Video ⟩ Vana mersu läbisõidunäidikul said numbrid otsa (19) Berliinis paistab silma vaid hullumeelne Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arteri aastahoroskoop 2020

11 min lugemist
Rotiaasta 2020 FOTO: Shutterstock

Selle aastakümne viimane aasta tõotab paljudele tähemärkidele kõva töörügamist, teistele aga kelmikaid armuafääre.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sel aastal on kõik planeedid mingitel perioodidel retrograadis, mõni mitmel korral. Tähele tasub panna Merkuuri retrograadi perioode, mis järgmisel aastal langevad ajavahemikule 17. veebruarist kuni 10. märtsini, 18. juunist kuni 12. juulini ja 14. oktoobrist kuni 3. novembrini. See on aeg, mil tuleb ette palju suhtlemisraskusi ning takistusi asjade korraldamisel ja reisimisel. Ei tasu reageerida ilma järele mõtlemata, pigem olla mõistlik, järeleandlik ning rahumeelne.

Algavat aastat juhib Kuu, mille aspekt Kalade ja Neptuuniga looritab kogu maailma müstilise auraga. Kuu tõmbab välja meie kõige sügavamadki saladused, rõhutades nõrkusi ja komplekse. Nii on enamik inimesi justkui nõiutud ja segaduses, tuleviku pärast paanikas. Ühiskonnas on näha keskkonna-, poliitiliste ja sotsiaalsete probleemide teravnemist, kuid Kuu aspekt viitab, et maailma liidrid suudavad avalikkuse tähelepanu oma kontrolli all hoida. Lisaks on oodata kuut varjutust, mida on statistiliselt rohkem kui tavaliselt. See tähendab, et meil on õnn ja õnnetus tunnistada ajalooliselt tähtsate protsesside toimumist. Kõige keerulisemaks kujunevadki kuuvarjutuste nädalad: 10. jaanuar, 5. juuni, 21. juuni, 5. juuli, 30. november ja 14. detsember. Neil kuupäevadel ei tasu võtta plaani reisimist, teha tähtsaid otsuseid ega olla üleliia väljas.

Vaatame aga, mida lubavad täheseisud sodiaagimärkidele eraldi.

03.01.2020 06.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto