Sisukord
Eesti
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (5) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (16) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (15) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (3) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eestil on oskusteavet, mida maailmaga jagada

6 min lugemist
Eesti ÜRO esinduse asejuht Gert Auväärt New Yorgis Eesti esinduses. FOTO: Margus Parts

Eestilt oodatakse ÜRO Julgeolekunõukogu liikmena seda, mida me kampaania ajal lubasime: uute teemade püstitamist, mille hulgas on küberjulgeolek üks esimesi. See annab Eestile võimaluse pikendada oma mõju kaheaastasest liikmestaatusest kaugemale, rääkis eile New Yorgis Eesti ÜRO esinduse asejuht Gert Auväärt.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Neljapäeval märgiti ÜRO Julgeolekunõukogu uue aasta liputseremoonial korduvalt, et nõukogu koguneb keerulisel ajal. Kas see, et praegu on keerulisemad ajad kui näiteks kümme aastat tagasi, mõjutab kuidagi Eesti liikmesust?

Mis on keeruline ja mis mitte, on muidugi subjektiivne hinnang. Meie liikmesuse aeg on nüüd, siin ja praegu, nende tingimuste juures, mis globaalselt välispoliitikas valitsevad.

Kasutame kogu oskusteavet ja suhteid liitlastega, et käsitleda meile olulisi teemasid. Tuleks leida üksmeel ja ühisosa, et julgeolekunõukogu töö ei oleks ainult statistika, vaid et sel oleks reaalne mõju konfliktipiirkondades.

Ameerika Ühendriigid on triivinud veidi ühes suunas, Hiina on tulnud tugevalt esile, Venemaa on aga võtnud vastanduva välispoliitilise joone. See muudab töö keerulisemaks?

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto