Sisukord
AK
Postimees
04.01.2020
Eesti Eestil on oskusteavet, mida maailmaga jagada RMK raiub Kurgjal (1) Haigekassa hakkas toetama väärikat siitilmast lahkumist (8) Kaia Iva lahkus Isamaast pensionireformi pärast Majandus Millesse tasuks Maril tänavu investeerida? Välismaa Kindrali tapmine viis USA ja Iraani sõja lävele (43) Hollandit on tabanud kirjapommide laine Hiinas leviv salapärane tõbi viitab SARSi naasmisele Arvamus Juhtkiri: julgeolekunõukogu kasud (4) Üllar Priks: kuldsete kätega esivanemad (3) Kaos on Trumpi ainus relv (10) Teistmoodi mõtleja (8) Vähene nõudlikkus kukutas (1) Wunderkind’i uus kurss (1) Sport Hingeta ja rahahaisu mattunud suurpeo ootel Taavi Libe kolumn: välismaise peatreeneri poolt ja vastu? Ja kuidas? (1) Therese Johaugi ja Aleksandr Bolšunovi edu suusatuuril kahanes Liverpooli linnarivaal noolib Ragnar Klavanit Jüri Vips: uuel aastal on vaja litsentsipunktid kokku saada! (1) Kas uue autoga on tulekul poodiumikohad? Ott Tänak: kõige suurem takistus olin mina ise Kliima Kliimamuutus lööb sakslaste juurdunud elu kõikuma (23) Merendus Avameretuulepargis hakatakse rannakarpe kasvatama (2) AK Vajadus viisakuse ja vaba sõna järele Hoolimata tormilistest muutustest on tervis tugev Ajakirjanduskooli tuli kümneid inimesi Kaks aastat Lõuna-Eestis Juunior sai tuule tiibadesse Kliima kõigepealt (1) Tänasel lehel veebis uus vorm Sel aastal jagame välja esimesed teadusgrandid Poliitika, doping ja Tänak Postimees sinu taskus Meie uus maja (1) Patsient 13–2 Kuidas Kevin, Oskar ja Oksana ei mõjutanud meie valimisi (2) Uurimine, mis algas paki­automaadist Kuidas me teame? Hiljem selgus, et seda ei oleks tohtinud pildistada (1) Raske oli erapooletuks jääda Kõiges on süüdi meedia Kaebused Postimehe peale pressinõukogule Tatari tänava toimetusemaja algas kahest toast Kasvasime Maakris koos ümbrusega Kolimist tuleb Postimehe ajaloos tihti ette Arter Elmo Nüganeni 12 aastat Moskvas Eestlanna osaleb kuulsal Super Bowlil Arteri aastahoroskoop 2020 Elus, surnud ja merel - Antarktika reis toob inimeses esile ürgse oleku Arteri pärlid: ausõna, aga just nii nad ütlesid! Nüüd tuleb suur supisööma Tehnoloogia tähtede seis 2020. aastal: 8 ennustust Video ⟩ Vana mersu läbisõidunäidikul said numbrid otsa (19) Berliinis paistab silma vaid hullumeelne Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hoolimata tormilistest muutustest on tervis tugev

3 min lugemist
Postimees Grupi juhatuse esimees Andrus Raudsalu. FOTO: Eero Vabamägi

See oli Postimees Grupi jaoks muutuste aasta. Aasta alguses ei olnud gruppi olemaski ja Postimeest andis välja Eesti Meedia. Nimevahetusega kaasnes ettevõtte ümberkujundamine. Postimees Gruppi ei kuulu enam Kroonpressi trükikoda ega Läti uudisteagentuur LETA – neist on saanud sõsarettevõtted. Kõige olulisem oli aga meie kuulutustelehtede müük kolmes Balti riigis.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aasta jooksul on toimunud suuri muutusi töötajate hulgas. Meiega liitus arvamustoimetuse juht Peeter Helme, kes sai peatoimetajaks. Lahkhelide tõttu toimetusega oli Peeter sunnitud sügisel lahkuma.

Vahetult enne jõule lahkus vastutav väljaandja ja peatoimetaja kohusetäitja Merili Nikkolo.

Jõulude ajal lahvatas Postimehe toimetuse ja Postimees Grupi juhatuse vahel usalduskriis. Juhatuse esimeest süüdistati toimetuse mitte usaldamises ja sisejuurdluse korraldamises ning valetamises, et seda ei toimu. Nüüd on töörahu taastatud ja selgunud, et sisejuurdlust Postimehes toimunud ei ole. Loodetavasti ei saa ka kunagi toimuma.

03.01.2020 06.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto