Sisukord
AK
Tänane leht
04.01.2020
Eesti Eestil on oskusteavet, mida maailmaga jagada RMK raiub Kurgjal (1) Haigekassa hakkas toetama väärikat siitilmast lahkumist (8) Kaia Iva lahkus Isamaast pensionireformi pärast Majandus Millesse tasuks Maril tänavu investeerida? Välismaa Kindrali tapmine viis USA ja Iraani sõja lävele (43) Hollandit on tabanud kirjapommide laine Hiinas leviv salapärane tõbi viitab SARSi naasmisele Arvamus Juhtkiri: julgeolekunõukogu kasud (4) Üllar Priks: kuldsete kätega esivanemad (3) Kaos on Trumpi ainus relv (10) Teistmoodi mõtleja (8) Vähene nõudlikkus kukutas (1) Wunderkind’i uus kurss (1) Sport Hingeta ja rahahaisu mattunud suurpeo ootel Taavi Libe kolumn: välismaise peatreeneri poolt ja vastu? Ja kuidas? (1) Therese Johaugi ja Aleksandr Bolšunovi edu suusatuuril kahanes Liverpooli linnarivaal noolib Ragnar Klavanit Jüri Vips: uuel aastal on vaja litsentsipunktid kokku saada! (1) Kas uue autoga on tulekul poodiumikohad? Ott Tänak: kõige suurem takistus olin mina ise Kliima Kliimamuutus lööb sakslaste juurdunud elu kõikuma (23) Merendus Avameretuulepargis hakatakse rannakarpe kasvatama (2) AK Vajadus viisakuse ja vaba sõna järele Hoolimata tormilistest muutustest on tervis tugev Ajakirjanduskooli tuli kümneid inimesi Kaks aastat Lõuna-Eestis Juunior sai tuule tiibadesse Kliima kõigepealt (1) Tänasel lehel veebis uus vorm Sel aastal jagame välja esimesed teadusgrandid Poliitika, doping ja Tänak Postimees sinu taskus Meie uus maja (1) Patsient 13–2 Kuidas Kevin, Oskar ja Oksana ei mõjutanud meie valimisi (2) Uurimine, mis algas paki­automaadist Kuidas me teame? Hiljem selgus, et seda ei oleks tohtinud pildistada (1) Raske oli erapooletuks jääda Kõiges on süüdi meedia Kaebused Postimehe peale pressinõukogule Tatari tänava toimetusemaja algas kahest toast Kasvasime Maakris koos ümbrusega Kolimist tuleb Postimehe ajaloos tihti ette Arter Elmo Nüganeni 12 aastat Moskvas Eestlanna osaleb kuulsal Super Bowlil Arteri aastahoroskoop 2020 Elus, surnud ja merel - Antarktika reis toob inimeses esile ürgse oleku Arteri pärlid: ausõna, aga just nii nad ütlesid! Nüüd tuleb suur supisööma Tehnoloogia tähtede seis 2020. aastal: 8 ennustust Video ⟩ Vana mersu läbisõidunäidikul said numbrid otsa (19) Berliinis paistab silma vaid hullumeelne Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tatari tänava toimetusemaja algas kahest toast

2 min lugemist
Vaade majadele Tatari 23/25, kust Postimees 2000. aastal ära kolis. Praeguseks on majad lammutatud. FOTO: Peeter Langovits

Tollase Tartu lehe Edasi esimese Tallinna korrespondendi töötõend on välja antud 24. juulil 1989, meenutab asjaosaline Kalle Muuli. Täpset Tatari 23/25 majja kolimise aega enam ei mäletatagi, sest esialgu töötas Muuli kodus, kontorit polnudki.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

„Kodutelefonilt lugesin Asta Niinemetsale Tartusse tekste ette, ta lindistas teises otsas ja kirjutas siis lindilt maha. Vahel, kui olid pikemad ja mitte eriti pakilised tekstid, käisin ETAs faksimas. Seal oli ainus faks terves Tallinna linnas, mida sain kasutada,“ meenutas Muuli.

Majal oli soklikorrus ja veel kaks korrust. Postimehe tubadega samal korrusel olid Eesti Ekspress, AGE reklaamibüroo ja veel mingid ettevõtted. Muuli meenutuse järgi asus nende vastas Ekspressi raamatupidamine, kus „rublad olid sõna otseses mõttes seina äärde riita laotud, sellised paari meetri pikkused ja vast meetri kõrgused rublapakkide riidad olid seina ääres kassapidaja leti taga, kui palka maksti. Kassapidaja võttis riidast rublasid ja luges palga või honorari letile“.

03.01.2020 06.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto