Sisukord
AK
Tänane leht
04.01.2020
Eesti Eestil on oskusteavet, mida maailmaga jagada RMK raiub Kurgjal (1) Haigekassa hakkas toetama väärikat siitilmast lahkumist (8) Kaia Iva lahkus Isamaast pensionireformi pärast Majandus Millesse tasuks Maril tänavu investeerida? Välismaa Kindrali tapmine viis USA ja Iraani sõja lävele (43) Hollandit on tabanud kirjapommide laine Hiinas leviv salapärane tõbi viitab SARSi naasmisele Arvamus Juhtkiri: julgeolekunõukogu kasud (4) Üllar Priks: kuldsete kätega esivanemad (3) Kaos on Trumpi ainus relv (10) Teistmoodi mõtleja (8) Vähene nõudlikkus kukutas (1) Wunderkind’i uus kurss (1) Sport Hingeta ja rahahaisu mattunud suurpeo ootel Taavi Libe kolumn: välismaise peatreeneri poolt ja vastu? Ja kuidas? (1) Therese Johaugi ja Aleksandr Bolšunovi edu suusatuuril kahanes Liverpooli linnarivaal noolib Ragnar Klavanit Jüri Vips: uuel aastal on vaja litsentsipunktid kokku saada! (1) Kas uue autoga on tulekul poodiumikohad? Ott Tänak: kõige suurem takistus olin mina ise Kliima Kliimamuutus lööb sakslaste juurdunud elu kõikuma (23) Merendus Avameretuulepargis hakatakse rannakarpe kasvatama (2) AK Vajadus viisakuse ja vaba sõna järele Hoolimata tormilistest muutustest on tervis tugev Ajakirjanduskooli tuli kümneid inimesi Kaks aastat Lõuna-Eestis Juunior sai tuule tiibadesse Kliima kõigepealt (1) Tänasel lehel veebis uus vorm Sel aastal jagame välja esimesed teadusgrandid Poliitika, doping ja Tänak Postimees sinu taskus Meie uus maja (1) Patsient 13–2 Kuidas Kevin, Oskar ja Oksana ei mõjutanud meie valimisi (2) Uurimine, mis algas paki­automaadist Kuidas me teame? Hiljem selgus, et seda ei oleks tohtinud pildistada (1) Raske oli erapooletuks jääda Kõiges on süüdi meedia Kaebused Postimehe peale pressinõukogule Tatari tänava toimetusemaja algas kahest toast Kasvasime Maakris koos ümbrusega Kolimist tuleb Postimehe ajaloos tihti ette Arter Elmo Nüganeni 12 aastat Moskvas Eestlanna osaleb kuulsal Super Bowlil Arteri aastahoroskoop 2020 Elus, surnud ja merel - Antarktika reis toob inimeses esile ürgse oleku Arteri pärlid: ausõna, aga just nii nad ütlesid! Nüüd tuleb suur supisööma Tehnoloogia tähtede seis 2020. aastal: 8 ennustust Video ⟩ Vana mersu läbisõidunäidikul said numbrid otsa (19) Berliinis paistab silma vaid hullumeelne Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaks aastat Lõuna-Eestis

2 min lugemist
Sirli Homuha FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Lõuna-Eesti Postimehe esimese numbri ilmumisest sai novembris kaks aastat. Selle aja jooksul on leht oma lugejaskonda kolmes maakonnas, Valgamaal, Võrumaal ja Põlvamaal pidevalt kasvatanud. Lõuna-Eesti Postimees on Lõuna-Eesti kõige mitmekesisem ja mahukam meedium. Teeme igast oma maakonnast 40 uudist nädalas, 170–180 uudist kuus ja 2000 aastas. Seega kokku keskmiselt 120 uudist nädalas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Lõuna-Eesti Postimehe ajakirjanikud asuvad laiali üle Lõuna-Eesti ning klassikalist ajalehetoimetust meil pole. Enamik meie töötajatest on kodukontoris ning seetõttu kohaliku eluga eriti hästi kursis. Selline töökorraldus tagab meile ka operatiivsuse.

Võrumaal töötavad meil Arved Breidaks ja Tomi Saluveer, Põlvamaal Mati Määrits, Valgamaal Tiit Loim ja Maarius Suviste. Ajakirjanik Siim Saavik õpib veel Tartus ja kirjutab lugusid kõigist kolmest maakonnast.

Kevadel tunnistas ajalehe Koit väljaandja, et tellijaskond on jäänud liiga väikeseks ja Koit lõpetab ilmumise. Juulist võttis Lõuna-Eesti Postimees seega üle ka Põlvamaa kohaliku lehe rolli. Suurendasime Põlvamaa uudiste hulka, hakkasime levitama kuulutusi ja teateid, kõike seda, mida seni oli saanud lugeda Koidust. Toimetusse tuli tööle Koidu senine ajakirjanik Mati Määrits, kes tunneb kohalikku eluolu väga hästi.

03.01.2020 06.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto