Sisukord
Majandus
Tänane leht
07.01.2020
Eesti Värske sots Kaljulaid võttis erakonnas võtmerolli (15) Viimsi pakub vanema kohta Illar Lemettile (20) Isa Jevgeni loeb Petseris jõulude puhul palve eesti keeles (5) Rand heidetakse ilmselt erakonnast välja (12) Venemaa pere langes Pärnus majutuspettuse ohvriks Lasteaed sõdib kinnisvaraarendajaga (3) Majandus Kristo Seli ihkab isa Neinari ärivaistu (11) M.V.Wool taasavab teisegi kalatehase Välismaa Räsitud Venezuelas jätkub võimuvõitlus Iraani kindrali leinajad ähvardavad kättemaksuga Kohalik vaade ⟩ Horvaatia äpardunud peaminister saab uue võimaluse presidendina Kohalik vaade ⟩ Sardiinid võitlevad Itaalia tänavatel Salviniga (1) Piret Kuusik: tere tulemast heldekäelise Boris Johnsoni Suurbritanniasse! Arvamus Juhtkiri: välditavate surmade taak (1) Herman Kelomees: põhimõttekindluse iva Vladimir Juškin: tähesõjad NATO idatiival (5) Mart Raudsaar: digiriik vajab lisajõudu (1) Juhani Jaeger: poliitilisi debatte hoitakse «sauruse tasemel» (3) Ivan Makarov: venelaste kuldkalake ja eestlaste lõhkine küna (5) Meie Eesti Erkki Koort: 2020. aasta julgeoleku taroskoop Millised on 2020. aasta julgeolekuväljakutsed? (3) Kultuur Millal näeb Kuldgloobuse filme meie kinodes? Tore ja kole lavastus Paide Teatrilt Kultuuri kiirpilk Tulipunase lillekese õnn ja õõv Sport Halastamatu Johaug pani lõputõusul mehed paika Ronaldo lõi Cagliari värava auguliseks Tervis Täppismeditsiin aitab ravile allumatu vähiga võidelda Tartu Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja seisab neljandat talve tühjana (4) Väikesi tartlasi sündis mullu rohkem kui aasta varem Vanade vallamajade näitust kroonis teaduslik avastus Kõige sportlikuma valla rahvas ootab pikisilmi oma spordihoone valmimist Matti Miliuse mõrsja pani kunstikoguja raamatusse (1) Salongi valgustavad Valve Janovi kuud (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kristo Seli ihkab isa Neinari ärivaistu

5 min lugemist
  • Isa-poega Selid püüavad siduda elukogemust nooruslikku pealehakkamisega.
  • Estikos on palju töötajaid, kes on näinud uut juhti ettevõttega koos kasvamas.
  • Lõunaeestlased vajavad häid ühendusi, olgu see raudtee või neljarealine maantee.
Kristo Seli on veendunud, et ettevõtted peavad minema sinna, kus inimesed tahavad elada ja kus on mõnus olla, mitte vastupidi. FOTO: Tairo Lutter

Neinar Seli ärisid juhtima asunud poeg Kristo Seli ütles, et ehkki mõni võib arvata, et ta sai hea koha tänu isale, peab igaüks ise mees olema ja end tõestama. Seda on ta valmis tegema.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui palju peate end uues juhiametis tõestama, et olete saanud selle tänu oma oskustele, mitte perekondlikule kuuluvusele?

Eks seda tuleb ikka ette. Samas olen seda meelt, et igaüks peab ise mees olema ja end tõestama. Estikos on väga palju töötajaid, kes on näinud mind ettevõttega koos kasvamas. Ma ei ole neile uus. Samas on kindlasti ka inimesi, kes mõtlevad, et sain koha tänu isale. Aga mis ma sinna ikka parata saan, et nad niimoodi mõtlevad.

Võtsite noore inimesena üle küllalt traditsioonilise ettevõtte. Kas te mõnda idu- või tehnoloogiafirmat ei tahtnud asutada?

Idufirmad on tihtilugu mingi tehnoloogiaga seotud. Ma ei tunne selle vastu nii suurt huvi, lisaks pole ma neis asjades nii hea. Küll aga olen üles kasvanud hotellide ja kinnisvaraga kokku puutudes. Need on valdkonnad, kus mul on rohkem teadmisi ja kus tunnen end paremini.

06.01.2020 08.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto