Sisukord
Majandus
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kristo Seli ihkab isa Neinari ärivaistu

5 min lugemist
  • Isa-poega Selid püüavad siduda elukogemust nooruslikku pealehakkamisega.
  • Estikos on palju töötajaid, kes on näinud uut juhti ettevõttega koos kasvamas.
  • Lõunaeestlased vajavad häid ühendusi, olgu see raudtee või neljarealine maantee.
Kristo Seli on veendunud, et ettevõtted peavad minema sinna, kus inimesed tahavad elada ja kus on mõnus olla, mitte vastupidi. FOTO: Tairo Lutter

Neinar Seli ärisid juhtima asunud poeg Kristo Seli ütles, et ehkki mõni võib arvata, et ta sai hea koha tänu isale, peab igaüks ise mees olema ja end tõestama. Seda on ta valmis tegema.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kui palju peate end uues juhiametis tõestama, et olete saanud selle tänu oma oskustele, mitte perekondlikule kuuluvusele?

Eks seda tuleb ikka ette. Samas olen seda meelt, et igaüks peab ise mees olema ja end tõestama. Estikos on väga palju töötajaid, kes on näinud mind ettevõttega koos kasvamas. Ma ei ole neile uus. Samas on kindlasti ka inimesi, kes mõtlevad, et sain koha tänu isale. Aga mis ma sinna ikka parata saan, et nad niimoodi mõtlevad.

Võtsite noore inimesena üle küllalt traditsioonilise ettevõtte. Kas te mõnda idu- või tehnoloogiafirmat ei tahtnud asutada?

Idufirmad on tihtilugu mingi tehnoloogiaga seotud. Ma ei tunne selle vastu nii suurt huvi, lisaks pole ma neis asjades nii hea. Küll aga olen üles kasvanud hotellide ja kinnisvaraga kokku puutudes. Need on valdkonnad, kus mul on rohkem teadmisi ja kus tunnen end paremini.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto