Sisukord
Sport
Tänane leht
11.01.2020
Eesti Soome ja Eesti peaminister vandusid sõprust (19) Tartu Ülikooli kliinikumi muudatused ei sobi kõigile (3) E-tindi maksumäär jättis Eesti viimaseks Ettevõtjate maksumoraal madalavõitu Telekanalite vahendajad tükivad ise ekraanile (2) Majandus Investor Mari parim aasta Välismaa Jaanus Piirsalu: majanduskasvu asemel saavad venelased Putini ajalootunni (16) Luureandmed viitavad üha selgemalt kogemata tulistatud raketile (14) Haiti maavärina ohvrite elu on kümnend hiljem ikka veel kaoses (3) Arvamus Juhtkiri: oleme ikka digiriik? (5) Mõõga kaotanud ajatolla (6) Bondilik pageja Kütuseturu raputaja (5) Võsapõlengute sümbol (3) Sport «Eks me kõik ootame, et äkki tuleb temast uus Porziņģis.» Kristjan Ilves: keha oli natuke šokis Mart Soidro kolumn: nutvad vanamehed tegid Tänakule karuteene (5) Vipsi saatus selgub Jaapani radadel. Või lisandub veel üks sari? Tänak nõustus Hyundai tulevikunägemuse nimel palgakärpega Kliima Bioloog seletab: kuidas meile keskkonnaküsimustes laste, koerte ja maakeradega kärbseid pähe aetakse (11) Merendus Nord Stream 2 lükkub määramatusse tulevikku (2) AK Isaac Asimov eesti ulmeautorite pilgu läbi Tiina Kaukvere: kuidas Kurgja maha põletatakse (27) Tallinn 800: ring on sulgunud Indrek Schwede: jalgpall mõjuvõrgustikuna Kagu-Euroopas Veel kord «Tõest ja õigusest»: Sigade Madonna ehk Faust Vargamäel (10) NÄDALA PLAAT: Muusika, mis on väärt unistusi Aja auk. Mees, kes jagas matsu Arter Sellist maailmalõppu ei tule, et ärkad hommikul ja maailm on lõppenud (17) Kas ihkate head ja ägedat elu? Aga palun, siit saab! (4) Õigus õnnele Ränga geneetilise haiguse põdejaile tärkas Tartus lootuskiir Head portreed näitavad isiksust, selfid sageli rumalust Ootamatu armulugu, mis kisub ohtlikult veriseks Mesimagus köögis: mesi pehmendab karedat kurku ja annab toidule küllusliku maitse Ettevaatust: imedieetide suurte lubaduste taga varitsevad tõsised ohud! Rohkem nagu Johnny Deere. Väiketraktoriga Männiku düünides nagu Dakari rallil Tulevik kuulub karvastele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mart Soidro kolumn: nutvad vanamehed tegid Tänakule karuteene

3 min lugemist
27. detsember 2017: Ott Tänak valiti aasta parimaks meessportlaseks. See on ka seni viimane kord, kui ta suurele spordigaalale ilmunud. FOTO: Konstantin Sednev

Et kõik ausalt ära rääkida, peame minema ajas veidi tagasi. Kuigi ma pole päevagi spordiajakirjanikuna töötanud, olin selle aastasaja alguses tubli viis aastat Eesti Spordiajakirjanike Seltsi täieõiguslik liige. Ja osalesin eksperdina mitmel korral parimate sportlaste valimisel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Oi, see oli tore aeg! Hääletamine toimus tavaliselt keskmise hinnaklassiga hotelli konverentsisaalis ja laual olid aurav kohvikann ja küpsisekauss. Hoolimata varajasest kellaajast ka Vana Tallinn ja brändipudel.

Õilis ettevõtmine oli: alguses mälestati siitilmast lahkunud ametivendi, siis loeti kõva häälega (vanema põlvkonna spetsialistidel oli kuulmisega probleeme) ette nominendid ja jagati välja valimissedelid. Paljudel oli hästi kiire, hääletustulemuste teatavakstegemise ajaks jäid vaid väiksemad vennikesed maakonnalehtedest pensionäridega kangemat kraami mekkima.

10.01.2020 13.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto