Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Jüri Saar: Jaan Tootsi kolm kuud kestnud tööõnnetus

5 min lugemist
Jüri Saar FOTO: Kristjan Teedema

Keskerakonna Tartu piirkonnas mitu kuud hõõgunud kriis on vähetuntud abilinnapeast Monica Rannast teinud kaanetüdruku, kuid määrinud paljude inimeste ja ka Tartu linna mainet.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Tegelikult ei ole ju Tartu linnaelu tähtsaim küsimus, kas Keskerakonna juhatus heidab Tartu abilinnapea Monica Ranna homme erakonnast välja, alludes nii piirkonna juhatuse ja uue piirkonnajuhi Jaan Tootsi soovile, või jätab heitmata. Ilmselt heidab, leiavad mõnedki Tootsi tekitatud kriisile kaasa elajad. Seepärast, et see on kiireim võimalus lõpetada inetu tüli, mille lahendus justkui oli juba 7. novembril kokku lepitud. Aeg on otsas, on välja öelnud Tartu linnapea Urmas Klaas, kes soovib koalitsioonikaaslase ridades käivat nägelust asuda lõpetama 23. jaanuari volikogus. Kas mäletate, juba siis, 7. novembril ehk kaks kuud tagasi oli see tüli kestnud piinlikult kaua ja muutunud Reformierakonnale häirivaks. Sellestki rääkis Klaas tüli klaarima tulnud Keskerakonna esimehe Jüri Ratasega tol õhtul.

Selleks ajaks oli juba kuu aega teada, et Keskerakonna Tartu piirkonna juhi valimised 88 häälega võitnud Jaan Toots tahab rahanduse abilinnapea kohalt maha võtta Monica Ranna, kes tema vastu kandideerides kogus 14 häält. Samamoodi oli Toots tahtnud ametist maha võtta volikogu esimeest Aadu Musta ja ka hariduse abilinnapead Madis Lepajõed …

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto