Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vastukaja

2 min lugemist
Ajaleht Postimees. FOTO: Sander Ilvest
Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Vastulause artiklile «Kapo ja Abhaasia eestlased»

Jagame ajakirjaniku [Jaanus Piirsalu] muret Abhaasias ja mujalgi elavate eestlaste pärast. Küll jääb sügavalt arusaamatuks, mis asjaoludel omistatakse kaitsepoliseile väited 40 000 [kodakondsuse] «õngitsejast».

Kaitsepolitsei toonastes ohuhinnangutes sellist teavet polnud, mis selleks alust annaks. Kui midagi positiivset välja tuua, siis vast seda, et on päevselge, et ajakirjanik salajasele ohuhinnangule ebaseaduslikku juurdepääsu pole saanud.

Harrys Puusepp

kaitsepolitseiameti pressiesindaja

Keeleameti asutamise vaevad ja veidrused

Haridus- ja teadusministeerium (HTM) tegi hiljuti valitsusele ettepaneku moodustada keelepoliitika tugevdamiseks keeleinspektsiooni baasil keeleamet, mis alustaks tööd 1. septembril. See mõte on tegelikult küpsenud juba kaua, sest praegune olukord, kus keelepoliitikat edendavad keeleinspektsioon ja HTMi vastav osakond, on viinud tulemusteta vindumisele, kus isegi kallid naabrid lätlased oma oluliselt keerulisemas olukorras meist mühinaga mööda läinud. Selge on see, et me vajame keelepoliitikas selgeid ja kiireid muutusi.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto