N, 26.05.2022

Äärmusliku võõrdumise hümnid

Tuuli Põhjakas
, vabakutseline ajakirjanik
Äärmusliku võõrdumise hümnid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bring Me The Horizon
«Music to listen to~dance to~blaze to~pray to~feed to~sleep to~talk to~grind to~trip to~breathe to~help to~hurt to~scroll to~roll to~love to~hate to~learn too~plot to~play to~be to~feel to~breed to~sweat to~dream to~hide to~live to~die to~go to»
Bring Me The Horizon «Music to listen to~dance to~blaze to~pray to~feed to~sleep to~talk to~grind to~trip to~breathe to~help to~hurt to~scroll to~roll to~love to~hate to~learn too~plot to~play to~be to~feel to~breed to~sweat to~dream to~hide to~live to~die to~go to» Foto: plaat

Juba 15 aastat tegutsenud ansambel Bring Me The Horizon on alati püüdnud midagi värsket ja omapärast luua, et muust massist eristuda. Genealoogiliselt deathcore-ansambel, on nad aastatega läbinud korraliku transformatsiooni, mis on toonud neid praegusesse hetke, kus viljeletakse segu elektroonikast, popmuusikast ja isegi hiphopist.

Tegemist pole siiski üleöö toimunud muutusega, vaid Bring Me The Horizon, kes aasta-aastalt end oma deathcore’i juurtest lahti on püüdnud lõigata ning vähem agressiivseid stiile viljelema hakanud, on end viimaks suitsiidilembelisest lüürikast ja karjuvast vokaalist lõplikult distantseerinud.

Ansambli ninamees Oliver Sykes andis vahetult enne pisut rave-muusika hõngulise metalcore-singli „Ludens“ üllitamist teada, et kollektiiv hoidub edaspidi albumist, sest ei pea seda „meediumina jätkusuutlikuks“. Ometigi üllatasid nad kõiki fänne vahetult enne aasta lõppu veel ühe albumiga, mille idee on kokku võtta nende muusikalised püüdlused olevikus.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Merendus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Kliima
Elustiil
Tagasi üles