L, 10.12.2022

Ajalugu teinud McGregor noomis «eksperte»

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Ajalugu teinud McGregor noomis «eksperte»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Conor McGregor tabab põlvega Donald Cerronet, hetk varem oli ta jalalöögiga vastase juba uimaseks löönud.  FOTO: Mark J. Rebilas/usa Today Sports
Conor McGregor tabab põlvega Donald Cerronet, hetk varem oli ta jalalöögiga vastase juba uimaseks löönud. FOTO: Mark J. Rebilas/usa Today Sports Foto: Mark J. Rebilas/USA Today Sports

Vabavõitluse suurim staar Conor McGregor naasis MMA-puuri võimsalt – ööl vastu pühapäeva alistas ta UFC 246 võitlusõhtul tehnilise nokaudiga Donald Cerrone. Selleks kulus tal kõigest 40 sekundit.

Et McGregor soovis tööpäevaga kiirelt ühele poole saada, sellest sai Las Vegase T-Mobile Arenale kogunenud 19 000-pealine publik aru juba esimese rünnaku järel. Iirlase tugev vasaku käe löök vihises küll napilt üle ameeriklase pea, kuid sellele järgnes eelmäng McGregori esimeseks võiduks võitlusringis üle kolme aasta.

Cerrone, kes sai McGre­gori enda haardesse, ei osanud arvestada, et iirlane võib tal pildi virvendama lüüa ka õlaga. Neli ootamatut tabamust hiljem oli Cowboy hüüdnime kandval ameeriklasel nina verine.

Kui võideldud oli täpselt 20 sekundit, tabas McGregor vasaku jala löögiga Cerronet vastu pead. Rünnak oli niivõrd tugev, et Cowboy sellest taastuda ei jõudnuki. Möödus veel 20 sekundit, mille jooksul tabas McGregor vastast põlve- ja veel mitme tugeva käelöögiga, ning kohtunik luges matši lõppenuks.

«Ma ei ole mitte kunagi selliseid õlalööke näinud,» sõnas karjääri 14. kaotuse teeninud Cerrone. «Olin nendest löökidest uimane ja verine.»

Märksõnad
Tagasi üles