Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.01.2020
Eesti Keskerakond mängis end Tartus võimult välja (14) Väidetav ahistaja: las tüdrukud tulevad tundi pikema seelikuga (24) Haigla remondiga haihtus kunstiteos (11) Majandus Starbucks seljatas kohtus Eesti ärinaise (3) Kaitsevägi võib mobiliseerida sinu auto (10) Kütusemüüjad tõstsid marginaali (2) Välismaa Kriisis Liibanon ootab uut valitsust Loodusnähtused räsivad Austraaliat Populistid lahkuvad Norra valitsusest Persoon ⟩ «Angola printsess» rikastus oma rahva arvelt (4) Salapärane kohtumine andis Serbia kurjategijatele Kosovos mõjuvõimu Kohalik vaade ⟩ Itaalia vanad partisanid pakuvad retsepti totalitarismi vastu (1) Arvamus Juhtkiri: õppetunnid ahistamisest (2) Patrik Hytönen: mahasalgamatu mure jõukudega (14) Kaupo Paal: kohus peab kaitsma nii üürileandjat kui ka üürnikku (5) Merili Vares: suurtootjate panus keskkonnaprobleemide lahendamisel – kas ainult lubadused? Mart Raudsaar: ärge ostke elektriautot! (23) Andres Herkel: EKRE 30, palju õnne! (5) Meie Eesti Andre Lilleleht: kaovad nõuded sularaha veole ja see on probleem Erkki Koort: turvamees ei ela enam ammu Vabaduse puiesteel (1) Eimar Veldre: turvatöötajate õigused suurenevad (4) Kultuur Mis saab, kui armastus saab otsa Mitmetasandiline kiredraama kingapoes Nõidkütt ja vereimeja televiisoris teie lähedal Kultuuri kiirpilk Sport WRC-isad, ärge tehke võidusõidusarja viga! Kalev võttis Avtodori pakutu lahkelt vastu Tartu Reformierakond lõpetas Tartus koostöö Keskerakonnaga Jabur draamasari «Õhtud Tartus» Lasteaed peab koolile ruumi tegema ja uksed sulgema Katse: mida arvab massaažitoolist elukutseline massöör? GALERII: Michael Jacksoni koreograaf rabas tantsijad jalust Vooremaalased varusid Eesti rahvuseepose helisalve Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väidetav ahistaja: las tüdrukud tulevad tundi pikema seelikuga

5 min lugemist
Atlanta autokooli sõiduõpetaja Anton poseerib relvadega ka sotsiaalmeedias.   FOTO: Facebook

Sõidutunnis nilbet juttu ja käperdamist kogenud õpilane esitas Atlanta autokooli sõiduõpetaja kohta politseisse avalduse.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Atlanta autokooli õpilane Kärt (nimi muudetud – toim) pöördus reedel politseisse ning esitas oma sõiduõpetaja kohta avalduse. Põhjus seisneb selles, et too üritas korduvalt õpilasele külla minna, rääkis ebasobivatel teemadel ning püüdis teda intiimsetest kohtadest katsuda.

Atlanta autokoolist kirjutas Postimees ka detsembris, kui oma lugu jagasid kolm tüdrukut, kellel kõigil oli küll erinev õpetaja, kuid kes siiski pidid kogema ahistamist. Need õpilased pidid sõidutunni ajal samuti taluma ebasobivaid puudutusi ja jututeemasid ning üks õpilastest viidi keset sõidueksamit lausa mere äärde šampanjat jooma.

Kärt, kes ahistamise tõttu politseisse pöördus, ei märganud esimesel paaril sõidutunnil midagi kahtlast. Tema sõnul tundus õpetaja alguses sümpaatne ja rahulik.

Kolmanda sõidutunni eel helistas Anton Kärdile koju, pakkus talle teist sõiduaega ning küsis justkui muuseas, kas Kärt on üksi kodus.

20.01.2020 22.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto