Sisukord
Meie Eesti
Postimees
22.01.2020
Eesti GALERII ⟩ Hämmeldunud taimed on õitsema hakanud Iraagist naasnud ohvitser: olime maastikul kaitstud (5) Postimehe aasta inimene Tanel Toom: Andresed, Pearud ja Krõõdad on peidus meis kõigis Majandus EKP uus juht plaanib suuri strateegilisi muudatusi (10) Soome kardab Eesti kaudu smugeldatud kanu ja mune (1) ANALÜÜS: Luige ja Linnamäe kurnava vastasseisu ootamatu pööre Välismaa Hiina saatis Interpoli eksjuhi pikaks ajaks vangi Hispaanias ohvreid nõudnud torm liikus Prantsusmaale Uue viiruse kandjaid on vähemalt viies riigis Globaalse eliidi kokteilipidu sai 50 Soomet ähvardab uus suur streigilaine Arvamus Juhtkiri: EV 100 parim kingitus Herman Kelomees: milline USA demokraat meile sobib? (1) Taavi Madiberk: Eesti suurim ärivõimalus pärast internetirevolutsiooni (4) Ingrid Rüütel: lõpp pärimuse uurimisele? (42) Erkki Bahovski: USA keerab vinti juurde (5) Meie Eesti Silvia Kaugia: vägivallal on õige mitu nägu (4) Aimar Altosaar: ükski alandamine ei too kodurahu lähemale Kätlin Konstabel: õigustused pole lahendus, vaid umbtee (2) Kultuur Viipekeele proovikivi kunstihoones NO99 kadumine kasvatas erateatrite rahakotti Sport Kas pidev muudatuste karussell Eesti korvpallis on paratamatu? Tartu VIDEO ⟩ Tartu võimuläbirääkimised algasid pehmete teemadega Keskerakonda ootab jätkulahing (3) Põltsamaa uhke kosmopargi ehituseks määratud aeg hakkab otsa lõppema Tüdruk läks teatrist koju armi ja veriste käenukkidega (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kätlin Konstabel: õigustused pole lahendus, vaid umbtee

4 min lugemist
  • Mõnitamise ja peksmise õigustamisest ja väljavabandamisest pole kerge loobuda.
  • Iga inimene peab oskama õppida oma impulsiivsust paremini haldama.
  • Täiskasvanud on omavahelistes suhetes võrdsed ning ka vastutavad võrdselt.
Iga kokkupuude perevägivallaga jätab sügava jälje, seda eriti vaimsele tervisele. FOTO: Kristjan Teedema

Keeruliste või vägivaldseks kippuvate suhetega toimetulek eeldab tõsist tööd endaga ja häbist ülesaamist, kirjutab psühholoog ja pereterapeut Kätlin Konstabel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Täiskasvanud inimese vastutus on mõelda sellegi peale, kas ennast või oma suhteid tasuks parandada ning ka tegutseda selles suunas. Kui keegi on loomult tulipea, saab ta õppida oma impulsiivsust paremini haldama, ning on tema otsus ja vastutus, kas ta võtab selle teekonna ette või mitte. Kui kellelgi on lapsepõlvest kaasas taak, mis kipub läbisaamist teistega mürgiseks tegema, on võimalik õppida sellega rahu tegema ja sellest ehk kunagi lahtigi laskma.

21.01.2020 23.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto