P, 27.11.2022

Kas pidev muudatuste karussell Eesti korvpallis on paratamatu?

Ville Arike
, reporter
Kas pidev muudatuste karussell Eesti korvpallis on paratamatu?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jonathan Holton (paremal) ja Calvin Godfrey saabusid Kalev/Cramosse keset hooaega, olid natuke aega ja läksid tuldud teed tagasi. Miks, näitab kõnekalt seegi pilt mängust Nur-Sultani Astanaga.
Jonathan Holton (paremal) ja Calvin Godfrey saabusid Kalev/Cramosse keset hooaega, olid natuke aega ja läksid tuldud teed tagasi. Miks, näitab kõnekalt seegi pilt mängust Nur-Sultani Astanaga. Foto: vtb-league.com

Eesti-Läti korvpalliliiga põhihooaeg on ületanud ekvaatori ning nagu tänapäeval kombeks, ei lõpeta ükski võistkond hooaega samas koosseisus, millega alustas. Mõni klubi võtab väikese reisibüroo mõõtmed, teises on olukord stabiilsem. Kes Eesti klubidest kuuluvad ühte, kes teise seltskonda, kes vahepeale?

Kõige stabiilsemad on olnud TTÜ ja uuesti kõrgemasse seltskonda jõudnud Rakvere Tarvas. Kui Virumaa esindusklubi mõni aasta tagasi, enne meistrisarjast lahkumist muutus Andres Sõbra käe all tõeliseks välismängijate karusselliks, siis tänavu on tiimis toimunud ainult üks, põhimõtteliselt juba hooaja eel teada olnud muudatus. Rain Veideman sai Itaalia esiliigast taas pakkumise ja esindab nüüd teist kuud Rooma Eurobasketi värve. Kenasti püsivad satsis ameeriklased Thomas Hamilton ja Devin Lee Harris.

Märksõnad
Tagasi üles