N, 1.12.2022

Kõik võitlusse halli vastu!

Kristina Herodes
, Arteri ajakirjanik
Kõik võitlusse halli vastu!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Põhivärvide peenemad varjundid selleks, et kõik pilgud vallutada. Aldo Järvsoo
Põhivärvide peenemad varjundid selleks, et kõik pilgud vallutada. Aldo Järvsoo Foto: Tanel Veenre

Suur hall vajub peale, tapab tuju ja tervist. Ilma valgeks võluda on raske, küll aga saab igaüks võtta enda tööks tuju parandamise. Ja see ei käi valgega – too on liialt lahja pill. Hall meie ümber on praegu nii hull, et appi tuleb võtta kõige vägevamad värvid!

Ei saa siin Eestis loota ilma ega teiste inimeste peale, kõik tuleb ise ära teha! Eriti kehtib see positiivse meeleolu hoidmise kohta. Värviteraapia moes ei ole kaugeltki tühi jutt – aja midagi erksat ja elurõõmsat selga ning tunned kohe, kuidas päev iseenesest plusspoolele libiseb. Ja mitte ainult sinul, ka iga suvaline kodanik kontoris või mis tahes punktis sinu tempokast päevast saab oma isikliku energiasuraka kätte. Niisiis vastutus lasub sinul – keegi ju peab end stepslisse ühendama, et meil kõigil parem hakkaks.

Energiat nagu dušist

Värvijulgeid leidub siinkandis vähe. Ja see võiks julgustavalt mõjuda, sest seda suurema imetluse ja soosingu teenid, kui end nende hulka liigitad. Moeentusiast Meisi Volt on üks neist, kes pea igal sündmusel värvikusega pilke püüab. «Mulle meeldib, et saan riietuse ja värvidega oma tuju mõjutada,» teatab fashionista reipalt.

Moeentusiast Meisi Volt on üks värvikamaid kaunitare siinses seltskonnaelus. Ta eelistab erksust, energiat ja Eesti disaini, pildil proovib Liisi Tui loodud Virtuoza kollektsiooni.
Moeentusiast Meisi Volt on üks värvikamaid kaunitare siinses seltskonnaelus. Ta eelistab erksust, energiat ja Eesti disaini, pildil proovib Liisi Tui loodud Virtuoza kollektsiooni. Foto: Meisi Volt
Kellel on kannatust päikest oodata? Haara parem kollane kampsun ja paista ise! Taifun.
Kellel on kannatust päikest oodata? Haara parem kollane kampsun ja paista ise! Taifun. Foto: Gerry Weber
TVJ kõrvamarjakaleidoskoop on vallutamas maailma.
TVJ kõrvamarjakaleidoskoop on vallutamas maailma. Foto: Tanel Veenre
Märksõnad
Tagasi üles