Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Erik Puura: kõik algab kohtumisest ja üksteisemõistmisest

3 min lugemist
ERIK PUURA.  FOTO: Põhjarannik

Mida rohkem leitakse aega omavahel sisulist juttu rääkida, seda rohkem on ka tulemusi, kirjutab Tartu Ülikooli arendusprorektor Erik Puura. 

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kord juhtusin lennukis kõrvuti istuma ühe Eesti ettevõtjaga, kes oli nägu- ja nimepidi tuttav, aga kellega ma polnud kordagi juttu ajanud. Pooleteisetunnise jutuajamise järel lahkusime teineteisest heas meeleolus, sest lennuaeg oli ruttu kulunud, mina olin saanud aru, kuidas tema ettevõte töötab, ja tema mõistnud, mis on ülikooli võimalused. Kahe kuu pärast sõlmis ülikool tema ettevõttega koostöölepingu, mille tulemustega jäime mõlemad rahule.

Teine kord jällegi vaatasin üle enda juhitava instituudi ruume ning leidsin teadlase, kes rääkis, et oleks huvitatud pigem oma teadmiste ja oskuste põhjal ettevõtte loomisest kui teadustöö jätkamisest. Viisin ta kokku ettevõtlusnõustajaga ja kahe kuu pärast oli loodud uus ettevõte.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto