Sisukord
Majandus
Tänane leht
27.01.2020
Eesti Lühimenetlus ja mobiilsed kiiruskaamerad tõid trahvirekordi (17) Metallroti aasta võeti vastu tulemänguga Terviseamet soovitab reisiplaanid üle vaadata Solman osaleb Auschwitzi mälestustseremoonial (1) Valitsusel on pensionireformiga kiire (20) Moodne tööampsamine viib töötult hüvitised (5) Väikeerakonnad plaanivad teha koostööd (1) Majandus Lumetus sundis panema talvekaubad odavmüüki (3) Selveri juht: Lidl mahub turule, aga teised? (2) Välismaa Kiievi mõttekoda soovitab Vene sanktsioone laiendada (6) Hiina jookseb tapjaviiruse peatamiseks ajaga võidu Mida Putin tegelikult kavatseb? (28) Arvamus Juhtkiri: võlal ja võlal on vahe (11) Urmas Jaagant: kriitikatalumatuse süvenev levik (4) Alis Tammur: kas eestlased on omal maal ohus? Erik Puura: kõik algab kohtumisest ja üksteisemõistmisest (2) Els Heinsalu: pärismäng ja päriselu (2) Meie Eesti Tiit Hennoste: kuuldused humanitaaria surmast Urmas Sutrop: teadusrahastus peab muutuma Eesti-keskseks (4) Martin Ehala: teadusrahastuses on kallutatud jõud (1) Kultuur Kes on Anna Kaneelina ja miks ta nii palju auhindu saab? Ilusad ja valusad lood elust endast Väikeste naiste pastelne mäss Sport Eva-Lotta Kiibus kordas Jelena Glebova saavutust Rennisõidus saavutatud kuldmedal oli Kelly Sildarule mitmes mõttes ootamatu Pokljuka on eestlaste teine kodu: päev, mis tuleb kalendris punaseks märkida Tipptegijaid alistanud Erika Kirpu sai Dohas kolmanda koha «Kui olime juba mõned tiirud ära rullinud, nägin silmanurgast veekogu.» Unistuse täitnud Thierry Neuville tõukas Sebastien Ogier’ troonilt Tartu Vahur Kollom: jõudu tööle! Minister kuulas ära kliinikumi tüli osalised, lahendust ei paista Võnnu hooldekodu võttis kasutusele ka pööningu Haigla peatusesse hakkab jälle buss käima (1) Ehitatava kortermaja alt paljastus paarkümmend luustikku Viie maakonna rahvas hakkab ühiselt neljarealist maanteed nõutama (7) Tõsielufilmide koorekihist saavad osa ka tartlased Meelelahutus Koomiks Sudoku

Selveri juht: Lidl mahub turule, aga teised?

6 min lugemist
  • Lidl mahub turule, aga lööb seal ka asjad klaariks.
  • M.V. Wooli ei suhtuta eelarvamustega.
  • Selver pole T1-s eesmärke täitnud, aga on endiselt rahul.
Selveri juht Kristi Lomp kutsub tööle. FOTO: Sander Ilvest

Selveri juht Kristi Lomp rääkis Kuku raadiosaates «Majandusruum», et aastavahetuse aeg oli jaekauplustele keeruline, sest suured kalapartiid tellitakse enamasti kuni aasta aega ette. Kui M.V.Wooli kalatehased kinni pandi, pidi nädalaga asenduse leidma.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eelmisel aastal sattus toiduohutus skandaalide tõttu suure tähelepanu alla. Mida te ohutuse tagamiseks teete?

Toiduohutus on toidukaubanduse igapäevane osa. Eelmise aasta listeeriaohu ja toiduohutuse fookusesse tõstmise foonil tõhustus kindlasti nii kaubanduses kui ka toiduainetööstuses enesekontrollisüsteemide järgimine. Seda teemat võeti kindlasti tõsisemalt. Ma ei ütleks, et tegevusi oleks tehtud rohkem, sest seadusega kehtestatud enesekontrollisüsteem on iseenesest juba täiesti piisav, aga eks ta emotsionaalselt oli mõtlemapanev periood.

25.01.2020 28.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto