Sisukord
Eesti
Tänane leht
31.01.2020
Eesti Vallandatud direktor ei nõustu süüdistustega (12) Postimees – kvaliteetajakirjanduse vedur (20) Valitsus lükkas Estonia uurimise otsuse edasi Vastuoluline perearst Madis Veskimägi: «Vigade mahavaikimisest hakkaks mul halb» (13) Tähekese nimi tuli väikese viguriga (1) Majandus E-residentidega sehkendamine tõi ärikeelu ja vanglakaristuse Lihatööstuste äritüli läheb riigikohtusse (1) Välismaa Koroonaviiruse leviala laieneb plahvatuslikult (2) Weinsteini võib oodata eluaegne vanglakaristus (1) Komisjoni plaanides troonib rohelepe Laguneva NSV Liidu jõhker peatükk – Bakuu must jaanuar (11) Arvamus Juhtkiri: Euroopa kurvastav kaotus (19) Kristina Herodes: kes on metsa omanik? (49) Eiki Berg: tugevama õigus (3) Andrus Karnau: Hunt sõi Karu ära (4) Ursula von der Leyen, David Sassoli, Charles Michel: Euroopa seisab uue päeva koidikul Tiina Saar-Veelmaa: kui tippjuhi sülle saab panna pea Meie Eesti Aleksei Lotman: tuumaenergia kliimat ei päästa (33) Piret Väinsalu: Fermi Energia konverents üritas veenda tuumajaama vajalikkuses (15) Kultuur Ökoküla kannatused ⟩ Inimene on siiski üsna primitiivne liik (4) Sport Tehvandi Spordikeskus asub taas rahasüsti noolima Sise-MMi ärajätmine tekitas hulga küsimusi Jäält saadud pisik, mis nõuab ravimist Venemaa kergejõustik on katastroofi lävel (1) Tallinn Vallandatud direktor ei nõustu süüdistustega (12) Tartu Prokuratuur aktsepteerib Suvorovi asjus langetatud riigikohtu otsust Baltikumi suurima ärifestivali külalised kiitsid kõrget taset «Maitsev Tartu» täidab ülikoolilinna restoranid Hiie kaitsjad protestivad raie, motovõistluste ja kaevandamise vastu Mängufilmi «Talve» stsenarist Martin Algus pääses pahandustest tänu kooliteatrile Tartu rahu tehti nii saalis kui saunas Mudamaadlus ja käpikukorvpall: Tartu ülikool tõi tudengite talimängudelt võidu koju Allakirjutanud soovivad humanitaaria kaitseks teaduspoliitika pööramist Kolm õde tulevad lavale balletis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vallandatud direktor ei nõustu süüdistustega

4 min lugemist
  • Abilinnapea süüdistab kõiges muuseumidirektorit.
  • Vähemalt osa süüdistusi on kahtlase väärtusega.
Siineril on 30 päeva aega vallandamisotsus kohtus vaidlustada. «Ma mõtlen selle peale,» sõnas ta. FOTO: Eero Vabamaegi/Postimees

Tallinna kultuuriameti haldusalas on asjad nii sassis, et linnavalitsus otsustas päeva pealt vallandada linnamuuseumi direktori Triin Siineri. See aga jääb arusaamatuks suuremale osale inimestest, kes temaga kokku on puutunud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Linnamuuseumi töötajad lükkasid eile ümber Siineri vallandamiseni viinud süüdistused, kuid abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul olevat nüüdseks juba endise muuseumidirektori paturegister nii pikk, et ta ei jõudnud muuseumitöötajatele saadetud kirjas pooligi rikkumisi üles lugeda.

Küsimusele, miks oli vaja direktor päevapealt vallandada, vastas Belobrovtsev: «Linnavalitsus arutas seda ja jõudsime arusaamiseni, et pole mõtet sellega venitada. Oli näha, et olukord paremaks ei lähe.»

Abilinnapea sõnul on sümpaatne, et töötajad oma ülemust kaitsevad. «Aga samas nad ei tea paljusid asju, mida teab linnavalitsus,» ütles Belobrovtsev.

30.01.2020 01.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto