Sisukord
Sport
Tänane leht
31.01.2020
Eesti Vallandatud direktor ei nõustu süüdistustega (12) Postimees – kvaliteetajakirjanduse vedur (20) Valitsus lükkas Estonia uurimise otsuse edasi Vastuoluline perearst Madis Veskimägi: «Vigade mahavaikimisest hakkaks mul halb» (13) Tähekese nimi tuli väikese viguriga (1) Majandus E-residentidega sehkendamine tõi ärikeelu ja vanglakaristuse Lihatööstuste äritüli läheb riigikohtusse (1) Välismaa Koroonaviiruse leviala laieneb plahvatuslikult (2) Weinsteini võib oodata eluaegne vanglakaristus (1) Komisjoni plaanides troonib rohelepe Laguneva NSV Liidu jõhker peatükk – Bakuu must jaanuar (11) Arvamus Juhtkiri: Euroopa kurvastav kaotus (19) Kristina Herodes: kes on metsa omanik? (49) Eiki Berg: tugevama õigus (3) Andrus Karnau: Hunt sõi Karu ära (4) Ursula von der Leyen, David Sassoli, Charles Michel: Euroopa seisab uue päeva koidikul Tiina Saar-Veelmaa: kui tippjuhi sülle saab panna pea Meie Eesti Aleksei Lotman: tuumaenergia kliimat ei päästa (33) Piret Väinsalu: Fermi Energia konverents üritas veenda tuumajaama vajalikkuses (15) Kultuur Ökoküla kannatused ⟩ Inimene on siiski üsna primitiivne liik (4) Sport Tehvandi Spordikeskus asub taas rahasüsti noolima Sise-MMi ärajätmine tekitas hulga küsimusi Jäält saadud pisik, mis nõuab ravimist Venemaa kergejõustik on katastroofi lävel (1) Tallinn Vallandatud direktor ei nõustu süüdistustega (12) Tartu Prokuratuur aktsepteerib Suvorovi asjus langetatud riigikohtu otsust Baltikumi suurima ärifestivali külalised kiitsid kõrget taset «Maitsev Tartu» täidab ülikoolilinna restoranid Hiie kaitsjad protestivad raie, motovõistluste ja kaevandamise vastu Mängufilmi «Talve» stsenarist Martin Algus pääses pahandustest tänu kooliteatrile Tartu rahu tehti nii saalis kui saunas Mudamaadlus ja käpikukorvpall: Tartu ülikool tõi tudengite talimängudelt võidu koju Allakirjutanud soovivad humanitaaria kaitseks teaduspoliitika pööramist Kolm õde tulevad lavale balletis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jäält saadud pisik, mis nõuab ravimist

4 min lugemist
Erik ja Marek Potšinoki süda tuksub jäähokirütmis. FOTO: Tairo Lutter

Äratus. Kool. Lõunauinak. Trenn. Just selline näeb välja 16-aastaste jäähokikaksikute Erik ja Marek Potšinoki argipäev. Nädalavahetusel keeratakse see rutiin aga pea peale, sest siis sõidetakse Soome, et võrrelda ennast sealsete noortega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Poiste elu keerleb juba praegu hoki ümber, kuid siinkohal ei tule otsa vaadata mitte nende isale, 109. korral Eesti koondist esindanud Romanile, vaid ikkagi kuttidele endile.

Tõsi, esimesse hokitrenni läksid nad nelja-aastaselt küll papa initsiatiivil, kuid sundi sinna jääda polnud. «Isa ütles, et kui meeldib, siis jääme siia. Kui mitte, siis läheme mujale. Aga meile meeldis ja nii jäimegi käima,» sõnab vennast ühe minuti jagu vanem Erik.

Praeguseks on nad jääd kulutanud juba 12 aastat ning armastus ala vastu on üha kasvanud. Kuna hokipisik nõuab pidevat ravi, on aeg-ajalt väravaks muutunud ka kodune söögilaud. Seda viimati neli aastat tagasi. «Võtsime toolid ära ja siis lauajalad olid väravaks. Üks viskas ja teine kaitses,» sõnab Marek, kelle täpse viske tagajärjel on tulnud välja vahetada ka üks lamp.

30.01.2020 01.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto