Sisukord
Tervis
Tänane leht
18.02.2020
Eesti Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku (3) Saeveskit ähvardab materjalipuudus (1) Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusevastaselt (10) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (13) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (5) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust (4) Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu (4) Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid (7) Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus (1) Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Vaaderpassiga mees ilusalt õudsete fotode keskel Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (5) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot (9) Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi (5) Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja (1) Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust?

6 min lugemist
Balile reisinud Margus Kalami kaasreisijadki katavad oma näo kaitsemaskiga. FOTO: Erakogu

Kaubarändur ja «Minu Aasia» raamatu autor Margus Kalami sõnul on olukord koroonaviirus COVID-19 haigusekolde põhipiirkonnas Hiinas endiselt kriitiline, kuigi riik näitab häid tulemusi haiguse leviku kontrollimisel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kaupluseketi Universaal-Universum üks omanikest Kalam viibis Hongkongis, kui ta esimest korda kuulis koroonaviirusest. Ettevõtjal oli plaan pärast uusaastapidustusi Mandri-Hiinasse kaupa tellima minna, kuid peagi veendus ta, et tekkinud olukorras on see võimatu. Maailma Terviseorganisatsioon kuulutas välja ülemaailmse hädaolukorra, mistõttu ei ole reisikindlustust pakkuvatel firmadel kohustust kompenseerida viirusesse nakatumise korral ravikulusid.

Kalam valis selle põhjal oma järgmise kaubareisi sihtkohaks Indoneesia. Sealsel turismisaarel Balil on kvaliteetsem arstiabi kui näiteks Indias, kuhu tal on plaan minna tulevikus. Balil ei ole ametlikult kinnitatud veel ühtegi haigusjuhtumit, kuigi saar kannatab nähtavalt viiruse ülemaailmse mõju käes.

17.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto