T, 27.09.2022

Kontaveidi teekond lõppes veerandfinaalis

Carl-Robert Puhm
Kontaveidi teekond lõppes veerandfinaalis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Anett Kontaveidi löögid Petra Marticile eile saatuslikuks ei saanud.
Anett Kontaveidi löögid Petra Marticile eile saatuslikuks ei saanud. Foto: Kamran Jebreili/AP

Anett Kontaveit (WTA 24.) langes Dubai tenniseturniiril konkurentsist, kui kaotas veerandfinaalis 6:7, 1:6 horvaaditar Petra Marticile (WTA 15.).

Mängu võtmemomendiks kujunes esimese seti kiire lõppmäng, mille Kontaveit 3:1 eduseisust 4:7 kaotas.

Teises setis eestlanna vastasele suurt vastupanu osutada ei suutnud ning alistus kindlalt.

«Vastane mängis väga hea mängu ning ka väljak sobis tema stiiliga. Kindlasti oleksin saanud ise paremini servida, aga esimeses setis mängisin tegelikult hästi. Tegin kiires lõppmängus paar halba viga, mis said otsustavaks,» hindas Kontaveit.

«Teises setis sai vastane avavõidust innustust juurde ja mul oli võib-olla kerge pettumus. See oli ehk põhjus, miks see sett nii hästi ei õnnestunud. Aga ta mängis kindlasti väga hästi,» tunnustas eestlanna Marticit.

Maailma edetabelis 15. tabelireal paiknev horvaaditar kasutas palju rebitud ja stopp-lööke.

«Teadsin, et ta on sellise mängustiiliga. Martic on väga osav mängija ja see ongi tema tugevus. Sain väga palju neist löökidest ka kätte, aga teatud olukordades polnud lootust pallini jõuda,» selgitas maailm edetabelis 24. kohal paiknev eestlanna.

Kontaveidi sõnul võib ta turniiri siiski õnnestunuks lugeda. «Usun, et võin Dubai turniiriga rahul olla. Tahtnuks muidugi võita, aga sain kolm korralikku mängu ja kaks head võitu. Tunnen end hästi ja usun, et olen heas vormis,» hindas Eesti esinumber. Carl-Robert Puhm

Märksõnad
Tagasi üles