Sisukord
Majandus
Tänane leht
27.02.2020
Eesti Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis (5) Vox populi: kas koroonaviirus hirmutab? (2) Eestlane Tenerifel: mingit viirusepaanikat pole Valitsus lükkas hoolduskindlustusmaksu idee laualt sahtlisse (3) Talv jõudis lõpuks Eestisse Majandus Linnahallile ulatasid abikäe üleaedsed (5) Walt Disney juht astus ootamatult tagasi Välismaa Ajajoon: kuidas Covid-19 Hiinast maailma levis KOHALIK VAADE. Itaaliat räsib viirusega samavõrra hirm ja valeinfo (1) Ukraina ülemraada spiiker: valimisi ei saa pidada ajutiselt okupeeritud aladel (2) Kara-Murza andis FBI kohtusse India usutüli muutus erakordselt veriseks Arvamus Juhtkiri: nii ei saa rallit sõita (3) Marti Aavik: viirus ja vändaga raadio Raul Rikk: kelle tehnoloogiast sõltume? Loretta Kruusimäe: puue kui praktiline takistus armastusele Sergei Metlev: sinimustvalge defitsiit (2) 14 välisministrit: kodusõja lõpetab vaid kokkulepe (3) Erkki Koort: miljon põgenikku Sindi kandis (11) Meie Eesti Maaja Vadi: halb juhtimine toob vinduva töötüli Mare Teichmann: ettevaatust – tervist ohustav töökeskkond (1) Kadri Tammepuu: juhtimispraagist ilustamata Mart Murdvee: miks targad on ikka vaesed? Kultuur Lummav ja groteskselt stressi tekitav film Seebivaht ühiskonna ideaale ei kanna Kuidas mõista käsutäitjaid? Filmide tegemine on kui puhkus Sport Kompromissi ei leitud – Rally Estonia jääb sel aastal ära (10) Tennisega hüvasti jätnud Maria Šarapova: olen valmis vallutama uut mäge Maa Elu Nädala mõte: ei tahaks ka tasuta Maamehe üllatus: päikesepaneel võib loodust kahjustada, diiselgeneraator mitte (6) Kevadel metsas toimetades tuleb lindudele mõelda Seakatk andis tõuke rajada oma tapamaja Frank Kutteri tööprotsess võimaldab stressivaba liha Soid taastatakse järjest enam Looduslike võtetega haigusele vastu Milline võib tulla kevad ja suvi? Tomatikasvatajad jahivad uusi sorte Mees ehitas vaatetorni asemel tornsauna Kurb seis: laadal müüdava vorsti eest ei vastuta keegi (19) Tartu KIRI: kuidas küll kaitsta oma vara? (1) Martin Kallasmaa: jagatud auto on ühiskonnale kasulikum (5) Osa kiibiga koeri siiski ei leita üles Ahhaa keskuses valmis erakordne orienteerumisrada Burgerikiosk ja Delta võistlevad parima tiitli nimel Tuttpütt – kergesti äratuntav, ent siiski vähetuntud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Walt Disney juht astus ootamatult tagasi

2 min lugemist
  • Juhivahetusest ei teadnud Disneys enne eilset peaaegu mitte keegi.
  • Iger (69) oli Disney juht 15 aastat ning tema erruminek lükkus korduvalt edasi.
Robert Iger Miki Hiirega 2018. aastal, mil Miki Hiir sai 90-aastaseks. FOTO: VALERIE MACON/AFP

Meelelahutuskompanii Walt Disney pikaajaline juht Robert Iger astus eile tagasi ning uueks juhiks nimetati kontserni lõbustusparkide üksuse juht Bob Chapek, kellest saab enam kui saja-aastase ettevõtte seitsmes tegevjuht. Juhivahetus jõustus viivitamatult.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Samas jääb 15 aastat juhiametit pidanud Iger täidesaatvaks nõukogu esimeheks ning tema suunata jäävad maailma suurima meelelahutuskontserni loomingulised projektid; seda kuni järgmise aasta lõpuni, kui tema praegune leping lõpeb.

«Kompanii on muutunud suuremaks ja komplekssemaks,» ütles Iger analüütikute osalusel peetud konverentsi kõnes. «Ma peaks kulutama nii palju kui võimalik meie äride loomingulisele küljele,» lisas ta.

Et veel eelmisel aastal ütles Iger, et plaanib erru minna 2021. aasta lõpus, oli eile pärastlõunal tulnud teadaanne isegi Disney kontsernis suur üllatus. Selle kohta polnud kuulda olnud ei kõvahäälseid ütlemisi ega sosistamisi.

26.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto