Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.02.2020
Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (46) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse (1) KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (2) Börsidel käib veresaun (4) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (6) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (6) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (2) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (4) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha (1) EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (22) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (4) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Roppused vürtsitavad üha rohkem Eesti noorte kõnepruuki (14) Algaja poliitbroileri mure (30) Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas (16) Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (4) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (2) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku

Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd

1 min lugemist
Jõgeva vallavolikogu esimees Raivo Meitus. FOTO: Margus Ansu

Jõgeva vallavolikogu esimees Raivo Meitus (RE) teatas, et loobub teisipäevast volikogu esimehe kohast. Ka loobub Meitus kohast Jõgeva vallavolikogus ning asub juba kolmapäeval tööle hoopis Harjumaal ühe riigiasutuse majandus- ja finantsosakonna juhina. Asutuse nime Meitus täpsustada ei soovinud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Meitus põhjendas kohast loobumist sellega, et tal polnud volikogu esimehe ametis piisavat rakendust. Jõgeva vallavolikogu esimehe palk on 90 protsenti vallavanema palgast. Eelmise aasta 1. aprillis sai Raivo Meitus 3150 eurot brutopalka.

«Jah, sellel kohal on lihtne olla ja saada suurt palka, aga ma ei pidanud õiglaseks selle vähese töö eest võtta nii suurt töötasu,» sõnas Meitus. Ta lisas, et soovib teha vahelduseks midagi muud, mis annaks talle võimaluse end proovile panna. «Mul on finantsalane kõrgharidus ja 2019. aastal sain magistrikraadi riigiteadustes,» sõnas Meitus ning lisas, et soovib teadmisi töös kasutada.

28.02.2020 02.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto