Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
02.03.2020
Eesti Meie töötud jäävad vaesuse lõksu virelema (4) Eesti reageeris oma esimesele koroonaviiruse juhtumile kiiresti ja korralikult (14) Osal Krabi kooli lastel pole enam koolikohta Teenekas kaotaja võitis (2) Majandus Teder: Porto Franco avamine jäi toppama bürokraatia taha (1) Riik hakkab Eesti Energiale puidu põletamise eest peale maksma (4) Kange alkoholi pudelid saavad taaratasu (2) Välismaa Kreeka peatas piiril tuhanded migrandid Kataloonia eksliider innustas edasisele võitlusele USA sõlmis Talibaniga ajaloolise leppe Žirinovski: Putin veel üllatab meid pärast 2024. aastat KOHALIK VAADE ⟩ Viirustest enam tapab vaesus Arvamus Teadusmõte on vaba (1) Iga vanus on auasi (1) Tiiu Kuurme: eilse päeva feodaalid (4) Kas vajame Põhjakonna abi? (15) Eutanaasia kui enesetapp (42) Virvendustest reformitiigis (10) Meie Eesti Toomas Kiho Postimehe teadusgrandist: mille eest me seisame? (10) Martin Ehala: eestluse uurimisest Postimehe grandi abil (2) Postimehe fond: esimesed kolm Noor-Eesti grandihoidjat selgunud (1) Kultuur Ühe perekonna totaalne allakäik Mida teevad hirm ja vägivald inimesega? Sport Lindpere väravatemasinast Sorgast: kümme või enam tabamust oleks korralik saavutus Johaug püstitas rekordi, aga kuidas kannatab see võrdlust teiste talispordiässadega? Flora säilitas külma närvi, Trans vihastas kohtuniku peale ega suutnud emotsioone kontrollida Tänak kogus tuunitud Hyundaiga väärtuslikke kilomeetreid Tartu Deltasse kolinud arvutimuuseum avas digitarkuse päevaks ukse (3) Jõudsalt kasvav vald ehitab uue lasteaia ja plaanib teist rentida Sügisel jätkavad Põltsamaa vallas vaid üks kool ja lasteaed (2) Tudengid ja õppejõud lõid vaprusehelmeid vähihaigetele lastele Väljapeetud väljapanekul näeb piiranguteta ehteloomingut Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sügisel jätkavad Põltsamaa vallas vaid üks kool ja lasteaed

3 min lugemist
Selle aasta septembrist liidetakse kõik Põltsamaa valla koolid Põltsamaa ühisgümnaasiumiga.  FOTO: Sille Annuk

Põltsamaa vallavolikogu võttis eelmise aasta viimasel istungil vastu otsuse viia kõik omavalitsuse koolid ja lasteaiad ühe juhtimise alla. Toona oli jutt, et tegu on ettevalmistusega ning midagi konkreetset veel kavas pole. Kuid nüüd, vaid napilt kaks kuud hiljem on selge, et juba sel sügisel saab koolide ja lasteaedade ühendamine teoks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tõsi, kui algul nägi plaan ette luua valda täiesti uus kool ja lasteaed, mille hallata oleksid kõik valla koolid ja lasteaiad, siis nüüd on selge, et sügisest liidetakse valla kuus maakooli Põltsamaa ühisgümnaasiumiga ja valla kaheksat lasteaeda asub juhtima uus vallaülene Põltsamaa lasteaed.

Rahalist võitu ei tule

29.02.2020 03.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto