Sisukord
Arvamus
Tänane leht
02.03.2020
Eesti Meie töötud jäävad vaesuse lõksu virelema (4) Eesti reageeris oma esimesele koroonaviiruse juhtumile kiiresti ja korralikult (14) Osal Krabi kooli lastel pole enam koolikohta Teenekas kaotaja võitis (2) Majandus Teder: Porto Franco avamine jäi toppama bürokraatia taha (1) Riik hakkab Eesti Energiale puidu põletamise eest peale maksma (4) Kange alkoholi pudelid saavad taaratasu (2) Välismaa Kreeka peatas piiril tuhanded migrandid Kataloonia eksliider innustas edasisele võitlusele USA sõlmis Talibaniga ajaloolise leppe Žirinovski: Putin veel üllatab meid pärast 2024. aastat KOHALIK VAADE ⟩ Viirustest enam tapab vaesus Arvamus Teadusmõte on vaba (1) Iga vanus on auasi (1) Tiiu Kuurme: eilse päeva feodaalid (4) Kas vajame Põhjakonna abi? (15) Eutanaasia kui enesetapp (42) Virvendustest reformitiigis (10) Meie Eesti Toomas Kiho Postimehe teadusgrandist: mille eest me seisame? (10) Martin Ehala: eestluse uurimisest Postimehe grandi abil (2) Postimehe fond: esimesed kolm Noor-Eesti grandihoidjat selgunud (1) Kultuur Ühe perekonna totaalne allakäik Mida teevad hirm ja vägivald inimesega? Sport Lindpere väravatemasinast Sorgast: kümme või enam tabamust oleks korralik saavutus Johaug püstitas rekordi, aga kuidas kannatab see võrdlust teiste talispordiässadega? Flora säilitas külma närvi, Trans vihastas kohtuniku peale ega suutnud emotsioone kontrollida Tänak kogus tuunitud Hyundaiga väärtuslikke kilomeetreid Tartu Deltasse kolinud arvutimuuseum avas digitarkuse päevaks ukse (3) Jõudsalt kasvav vald ehitab uue lasteaia ja plaanib teist rentida Sügisel jätkavad Põltsamaa vallas vaid üks kool ja lasteaed (2) Tudengid ja õppejõud lõid vaprusehelmeid vähihaigetele lastele Väljapeetud väljapanekul näeb piiranguteta ehteloomingut Meelelahutus Koomiks Sudoku

Virvendustest reformitiigis

2 min lugemist
  • Reformierakond laulab vana laulu lihtsast maksusüsteemist
  • Nii mõnigi ei suuda seisakut välja kannatada ja lahkub
  • Võibolla on aeg Michalile vanad kilekotipatud andestada
Tarmo Pikner. FOTO: Erik Prozes

Mis jama see küll on – juba jälle tuli opositsioonipingil istuvalt Reformierakonnalt pommuudis, mille sisuks oli, et uudist polnudki. On selles siis midagi uut, kui grammofonile pannakse peale vana krigisev vinüül: kõigile palgasaajaile sama tulumaksuvaba määr ja edasi ühesugune tulumaks? Oleks siis vähemalt 501 eurot pakutud, aga ei – kui kord 500 öeldud, siis nii peab jääma, lööge või maha! Ei mingit uudist, uuendust ega reformi Reformierakonnalt.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mitte ei taipa, kuidas ometi ei suudeta end välja mõelda kastist, kuhu neljakordne minister Jürgen Ligi on oma parteikaaslased naelutanud: Eestil oli ja peab olema kõige lihtsam maksusüsteem maailmas! Aga millises seaduses on kirjas, et maksusüsteem peab olema lihtne? Kui elu läheb iga päevaga keerulisemaks ja robotid on võimelised lahendama üha keerukamaid algoritme, miks siis maksusüsteem peaks lihtsamaks minema? See pole ju loogiline.

Kui nüüd avalduse konteksti süveneda, siis on tulemas Reformierakonna esimehe valimised.

29.02.2020 03.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto