Sisukord
Eesti
Postimees
03.03.2020
Eesti Ettevõtja: meil on siia riskantne jääda, kui olukord ei muutu ettevõtjatele mõistlikumaks (4) Suur solgitoru ähvardab lõhkeda (3) Koolist kõrvalejääjaid aitab e-õpe (2) Sulavesi tanklas rikkus hulga sõidukeid (1) Majandus Hando Sutter: ei julge öelda, et Tootsi saaga on lõppenud Prügivedajad ägavad tööjõupuuduse käes (6) Välismaa Kohalik vaade ⟩ Türgi kasutab migrante relvana (3) Superteisipäevast saab USA valimiste tõehetk Lõuna-Korea salasekt oli viirusele ideaalne kasvulava Arvamus Juhtkiri: pank kui äri pidur (2) Martin Ehala: poiste hariduspuue (5) Kuulmiskahjustuse võib saada spordiklubist (7) Adik Levin: meediakajastuse umbsõlm infosõja ajastul (20) Sven Kreek: tõukerattasõit vajab reguleerimist Andreas Kaju: Bideni võitlus Valgesse Majja jõudmiseks algas lõunast Päeva karikatuur Meie Eesti Erkki Koort: küsimus on tankimootorites (2) Tormihoiatus: varuge sooja! Kultuur Hingeliigutus ja õudus Berliini filmifestivalil Pääru Oja on maailma jaoks valmis Berliini filmimuuseum võlub imelise ekspositsiooniga Uuslavastus Rakveres: Me ei saa tõele pihta Sport Hooaja algus tekitas Kangertis esimest korda vau-efekti (1) Saaremaa peatreener euromängude eel: Itaalia liiga on teine maailm, püüame anda endast kõik Tervis Eesti arstid päästavad Aafrikas vaeseid vähist (2) Tallinn Suur solgitoru ähvardab lõhkeda (3) Tarbija Prügivedajad ägavad tööjõupuuduse käes (6) Tartu Lumi tõi saanihuligaanid põldudele ja isegi linnatänavatele Ülikool remondib mitme miljoni euro eest õppehooneid Tartust sirguvad Eesti võimlemise tulevikulootused K u u l sai alguse hobist ja kibedast kogemusest Esimene eesti maailmakirjanduse ajalugu tuli lugejate ette kolme raamatuna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koolist kõrvalejääjaid aitab e-õpe

3 min lugemist
Nüüd on Gustav Adolfi gümnaasiumis koolis pea igal pool desinfitseerimisvahendid. Kätepesu näitab ette direktor Henrik Salum. FOTO: Remo Tõnismäe

Eile oli pärast koolivaheaega esimene koolipäev kõikidel õpilastel. Nii terviseamet kui ka haridus- ja teadusministeerium olid soovitanud kõikidel lastevanematel oma võsukesed koju jätta, kui nad olid vaheaega veetnud koroonaviiruse riskipiirkondades. Postimees uuris, kuidas koolides asjalood on.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

1403 õpilasega Gustav Adolfi gümnaasiumi direktor Henrik Salumi sõnul hakatakse täna hommikul e-kooli andmete põhjal kaardistama, kui mitu õpilast on märgitud kaheks nädalaks tervislikel põhjustel puuduma. «Aga nii palju, kui on mulle klassijuhatajad teatanud, on puudujaid rohkem kui tavapäraselt,» rääkis Salum eile.

Lastevanemate huvi koolielu korralduse vastu on olnud mõõdukas. «Osa vanemaid, kes ise reisil pole käinud, on küsinud küll, mida teha reisilt tulnud lastega. Natukene on hirmu tunda,» tõi direktor näite.

02.03.2020 04.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto