K, 28.09.2022

Koolist kõrvalejääjaid aitab e-õpe

Loora-Elisabet Lomp
Koolist kõrvalejääjaid aitab e-õpe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Nüüd on Gustav Adolfi gümnaasiumis koolis pea igal pool desinfitseerimisvahendid. Kätepesu näitab ette direktor Henrik Salum.
Nüüd on Gustav Adolfi gümnaasiumis koolis pea igal pool desinfitseerimisvahendid. Kätepesu näitab ette direktor Henrik Salum. Foto: Remo Tõnismäe

Eile oli pärast koolivaheaega esimene koolipäev kõikidel õpilastel. Nii terviseamet kui ka haridus- ja teadusministeerium olid soovitanud kõikidel lastevanematel oma võsukesed koju jätta, kui nad olid vaheaega veetnud koroonaviiruse riskipiirkondades. Postimees uuris, kuidas koolides asjalood on.

1403 õpilasega Gustav Adolfi gümnaasiumi direktor Henrik Salumi sõnul hakatakse täna hommikul e-kooli andmete põhjal kaardistama, kui mitu õpilast on märgitud kaheks nädalaks tervislikel põhjustel puuduma. «Aga nii palju, kui on mulle klassijuhatajad teatanud, on puudujaid rohkem kui tavapäraselt,» rääkis Salum eile.

Lastevanemate huvi koolielu korralduse vastu on olnud mõõdukas. «Osa vanemaid, kes ise reisil pole käinud, on küsinud küll, mida teha reisilt tulnud lastega. Natukene on hirmu tunda,» tõi direktor näite.

Märksõnad
Tagasi üles