Sulavesi tanklas rikkus hulga sõidukeid

Sõiduki rikke põhjustanud kütus. FOTO: Erakogu

Hulk nädalavahetusel ja eile Pärnumaal Sauga Olerexis tankinud sõidukeid ütles üles. Olerexi esindaja tunnistas probleemi ja peatas tanklas bensiini 95 müügi.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üks rikkis sõiduki omanik ütles, et tankis nädalavahetusel Sauga Olerexis, misjärel jäi auto teele. «Nüüd läheb auto remonti ja ootame sealt kinnitust, et viga on kütuses,» lausus ta.

Teine autoomanik rääkis, et mõni kilomeeter pärast Sauga Olerexist bensiini 95 võtmist oli ta sunnitud abi kutsuma. «Sõita sain poolteist kuni kaks kilomeetrit, kui auto hakkas tugevalt vibreerima. Pidasin kinni ja kutsusin puksiirauto, sest sõita polnud võimalik,» selgitas ta. Omanik viis auto kohe töökotta, kus öeldi, et sama murega oli sinna pöördunud juba neli autojuhti.

Olerexi esindaja möönis probleeme kütusega Sauga tanklas. «Seoses suures koguses sulavee kogunemisega Sauga tankla bensiin 95 maa-aluse mahuti kaanele on tekkinud tihendileke, mille tulemusena on kahjuks mõningal määral vett mahutisse valgunud,» selgitas kütusefirma kõneisik Birgit Lõhmus.

02.03.2020 04.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto