E, 26.09.2022

Sulavesi tanklas rikkus hulga sõidukeid

Meelis Kalme
Sulavesi tanklas rikkus hulga sõidukeid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Sõiduki rikke põhjustanud kütus.
Sõiduki rikke põhjustanud kütus. Foto: Erakogu

Hulk nädalavahetusel ja eile Pärnumaal Sauga Olerexis tankinud sõidukeid ütles üles. Olerexi esindaja tunnistas probleemi ja peatas tanklas bensiini 95 müügi.

Üks rikkis sõiduki omanik ütles, et tankis nädalavahetusel Sauga Olerexis, misjärel jäi auto teele. «Nüüd läheb auto remonti ja ootame sealt kinnitust, et viga on kütuses,» lausus ta.

Teine autoomanik rääkis, et mõni kilomeeter pärast Sauga Olerexist bensiini 95 võtmist oli ta sunnitud abi kutsuma. «Sõita sain poolteist kuni kaks kilomeetrit, kui auto hakkas tugevalt vibreerima. Pidasin kinni ja kutsusin puksiirauto, sest sõita polnud võimalik,» selgitas ta. Omanik viis auto kohe töökotta, kus öeldi, et sama murega oli sinna pöördunud juba neli autojuhti.

Olerexi esindaja möönis probleeme kütusega Sauga tanklas. «Seoses suures koguses sulavee kogunemisega Sauga tankla bensiin 95 maa-aluse mahuti kaanele on tekkinud tihendileke, mille tulemusena on kahjuks mõningal määral vett mahutisse valgunud,» selgitas kütusefirma kõneisik Birgit Lõhmus.

Märksõnad
Tagasi üles