Sisukord
Majandus
Postimees
04.03.2020
Eesti «Kummalised tähelepanekud» võivad koroonaviirust ravida (7) Politsei peab pidevalt muutuvat narkodiilerite edetabelit (5) Helve Särgava saab Tallinna volikogu uueks aseesimeheks (1) Eestis tuvastati eile teine koroonaviirusega nakatanu Päts läheb lõpuks Moskvasse Reps: TTÜ rikkumine oli õilis, ent lubamatu (10) Majandus Eesti jõusaalikett murrab Balti turu liidriks Suri üks tunnustatumaid tööstusjuhte (1) Välismaa Netanyahu võitis Iisraeli valimised Kreeka tõrjub Türgi piiril migrante Taliban alustas taas rünnakuid (1) Montenegro kirik kakleb Serbiaga Jaak Prozes: komid muretsevad keskkonna ja keele kestmise pärast Austria mägiküla võitleb lumekuninganna fännidega Arvamus Juhtkiri: Euroopa ühtsuse proov (21) Meeli Vilukas-Thibert: aeg põetada ja olla haige Tunne Kelam: Eesti Kongress 30 – lootus tõi vabaduse (9) Teet Kalmus: omal käel programmeerijaks (1) Tiia Lister: poisid vajavad mõtestatud õppimist (4) Erkki Bahovski: kes on Süürias kelle liitlane? (9) Meie Eesti Aimar Altosaar: kallid kaasmaalased (2) Välismaalaste kohanemisprogramm: suhted kinnitavad sisseelamise edukust Aimar Altosaar: Eesti kutsub kohanejad pardale (2) Kultuur Kyp Malone: loomine on alati teekond (1) Näitus, mis avab uusi olemisviise Andestuse alistav vägi Erki Pärnoja ja Dominic Miller Group Talvejazzil «Su üle Jumal valvaku, mu kallis Toomik Jaan…» (3) Sport Segadus jätkub: kõik WRC-tiimid ei kavatsenud Rally Estoniale tulla (1) Karel Voolaid: meie ei taha leppida, et oleme autsaiderid – kõik alustavad puhtalt lehelt Tallinn Helve Särgava saab Tallinna volikogu uueks aseesimeheks (1) Tartu Tulevased meistrid võistlevad aasta tegija tiitli nimel Rahva mälu kandja tähistas sajandat aastapäeva Kätepesu nagu tuletõrjeõppus, sepapoiste-laulu ümisedes Lõunakeskuse juurde kerkib sügisel uuskasutusmajake (1) Filosoof Madis Kõivu ruum avaneb kunstinäitusel teist korda teisiti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti jõusaalikett murrab Balti turu liidriks

5 min lugemist
MyFitnessi tegevjuht Erkki Torn ütleb, et ülebaltikumiline spordiklubide kett võimaldab neil hoida võrdselt head jõusaali- ja rühmatreeningute taset nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. FOTO: Eero Vabamägi

MyFitness Grupi juht Erkki Torn rääkis Kuku raadio saates «Majandusruum», kuidas Leedu konkurendid hakkasid Eesti klubide tulekuks hoolega valmistuma, langetades hindu ligi 50 protsenti. Nüüdseks on spordiklubide kett ostnud üle Leedu konkurendi ja kasvatanud klubide arvu kokku 47ni.

Tellijale Tellijale

Kas nüüdseks on suurem osa teie ärist Eestist väljas?

Käibe poolest mitte, kuid klubide arvult küll. Kokku on meil 47 spordiklubi: Eestis 23, Lätis 13 ja Leedus 11. Käibe mõttes ligi 60 protsenti on endiselt Eestis, kuna siin oleme kõige pikemalt tegutsenud.

Olen kuulnud paljudelt välismaalastelt, et Eesti jõusaalid on väga kallid ja hinnad on sarnased näiteks Austraalia omadega. Kuidas kommenteerite siinseid hindu?

Ei ole nii kõrged. Tegelikult tuleb aru saada, mida pakutakse. Meil on erinevad brändid. MyFitness on premium-bränd, kus on rühmatreeningute programm ja erinevad kontseptsioonid. Seda teenust ei ole võimalik pakkuda 15 euroga. Meie odavam variant on iseteeninduslik Gym, mis on avatud 24 tundi. Seal saame pakkuda 15-euroseid kuupakette. Liikmel on vaba valik, mida ta soovib kasutada.

03.03.2020 05.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto