Sisukord
Majandus
Postimees
09.03.2020
Eesti Nutikodu muudab häkitavaks isegi külmiku ja elektripirni (1) «Kui keegi köhib, siis kõik põgenevad!» (3) Aukliku tänava elanikud tegid rannasõu Linn nõuab töötult invaliidilt kodu lammutamise eest tasu (4) Postimees rikkus head ajakirjandustava (1) Majandus «Ametnikud ja poliitikud mängivad tikkudega» (3) GALERII ⟩ Ansip nõuab Eesti hea maine taastamist (33) Välismaa Hollandis algab MH17 allatulistajate kohtuprotsess (7) Biškeki naistemarssi ründasid maskides jõuk ja politsei Saudi kroonprints kõrvaldas viimased rivaalid (1) Põhja-Iirimaa verisel pühapäeval venna kaotanu on 48 aastat õiglust oodanud Arvamus Juhtkiri: naise õigus olla (9) Kadri Kuulpak: viinast ja vabadusest (13) Arne-Lembit Kööp: keskhaigla must neljapäev (42) Rait Maruste: eestlaste õigused ja inimõigused (3) Kaire Jakobson: Eesti on muutumas kloostriks (1) Põhiseaduse riive (3) Meie Eesti Mihkel Kunnus: kas kool tõrjub perekonna välja? (8) Mihkel Kunnus: uue toimetaja tere (5) Mihkel Kunnus: elukestev õpe kui arengupeetus (1) Kultuur Ka unistused põlevad Mõttekast mõttetusest Iggy Lond Malmborgi suus Portreefilm staaradvokaadist: kuidas portreteerida ikooni? Sport Hooaja lõppakord kõlas Ilvese jaoks liiga vara Finaalturniir toimub Pärnu ja Avo Keeleta Embrich tõestas, et teda on vara maha kanda Indrek Reinbok: Jõesaar noppis mõnegi lauapalli, mis oli peaaegu vastaste oma Favoriidid vutiaasta avalahingutes ei vääratanud, tartlased alustasid võidukalt Tartu Raimu Hanson: elutöö tehtud, mis edasi? (1) Erkki Bahovski: igaühele planeetidevaheline malekongress (1) Puurmani rahvas kaebab Põltsamaa valla kohtusse (1) Koroonahirm kummitab ka kohalikke ettevõtteid Langel valmis Baltimaade suurim kardihall Sipsik on, Sipsik jääb, Sipsik olema peab! Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Ametnikud ja poliitikud mängivad tikkudega»

4 min lugemist
Elisa Eesti juht Sami Seppänen. FOTO: Madis Veltman FOTO: Madis Veltman

Elisa juhi Sami Seppäneni sõnul on Eestis seltskond, kes mängib väikeste poiste kombel tikkudega ning riskib sellega, et ühel hetkel jäävad inimesed kriisiolukorras telefoni- ja internetivõrguta. Ministeeriumi sõnul on Seppäneni jutt pehmelt öeldes jama.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Jagelemine käib muidugi paljuräägitud 5G-võrgu ümber. Lihtsustatult öeldes on see uue põlvkonna telefoni- ja andmesidevõrk, mis võimaldab inimestel ja masinatel tunduvalt kiiremini ning hõlpsamalt andmeid vahetada. Kas see muudab meie elu tundmatuseni või on see lihtsalt üks G teiste hulgas, näitab aeg.

Ühelt poolt vaieldakse Eestis selle üle, missugused mobiilioperaatorid ja kui suures ulatuses saavad haugata tüki Eesti 5G-sageduspiirkonnast. See oksjon on praegu kohtus paisu taga kinni ja kiiret lahendust ei paista. Teine, isegi sama suur konflikt hõõgub aga selle ümber, kas uutes 5G-võrkudes tohib kasutada Hiina tehnoloogiahiiu Huawei tehnikat.

07.03.2020 10.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto