Sisukord
Arvamus
Tänane leht
29.09.2020
Dokseriaali autor: laevad lihtsalt ei upu, kui keres pole auku (26) Eesti Kurm: kinnimätsimise püha üritus ei lõpe (14) PM ROOTSIS ⟩ Auk laevakeres – ja senises tões (2) Estonia huku uurimiskomisjoni liige ei usu kokkupõrget laevaga (31) Eesti lühiuudised Parvlaeva Estonia hukku hakatakse uuesti uurima (9) Estonialt pääsenu: kuulsin kriipimist ja nägin laeva kõrval suurt kogu (12) Filmimeeskonda vapustas augu suurus Majandus Suurim puithoonete tootja: see, mis majaturul toimus, oli kõva jama Välismaa USA VALIMISED 2020 ⟩ Maksudega sahkerdamine võib heidutada Trumpi toetajaid (11) Välismaa lühiuudised Mägi-Karabahhis jätkus verevalamine (9) Arvamus Ülle Harju: valupunkt riigikogu peeglis (1) Edward Lucas: vaakumisse langedes (1) Aimar Ventsel: kuhu on kadunud «teie»? (1) Tarmo Soomere: tuleviku võti on elektrijaam minu aias (2) Mait Klaassen: teadlaste ründamine on kohatu Ene-Margit Tiit: seaduste tähendus kriisi ajal Urve Palo: viie miljardi küsimus REGIONAALARENG ⟩ Tiit Kask ja Ain Hinsberg: Eesti turismiregioonid pole pärast koroonaaega enam endised REGIONAALARENG ⟩ Heli Tooman, Marit Piirman ja Gea Kammer: koroonaajastu turismiharidus turismi päästmas REGIONAALARENG ⟩ Karmen Paju: turismikorralduse tasandid tuleb ringi jagada REGIONAALARENG ⟩ Garri Raagmaa: Eestis on turismi arenguks ruumi Kultuur Kui sillerdav vesi võtab hinge Intervjuu ⟩ Märt Avandi tahab teatriga inimesi muuta Sport PM PARIISIS ⟩ Pidu katku ajal: milline näeb välja koroona-ajastu tippvõistlus Euroopa metropolis? Heitealad Eestis: medalid ja suured traditsioonid versus lühike pink Tervis Tervise lühiuudised Neuroloog räägib, mis põhjustel kimbutavad Eesti inimesi peavalud ja kuidas neist võitu saada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gea Kangilaski sihib linnapeatooli

5 min lugemist
Tartu abi­linna­pea Gea Kangilaski tunnistab, et ei pelga linnapea kohta ning kui juba suurelt mõelda, siis valitsuses sobiks talle enim keskkonna- või haridusministri koht. Sille Annuk FOTO: Sille Annuk

Seitsme aasta eest vabakundlasena poliitikasse läinud supilinlane Gea Kangilaski (41) vahetas valimisliidu juba 2015. aasta riigikogu valimiste eel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna vastu. Seni peamiselt mittetulundussektoris projektijuhina töötanud Kangilaski jõudis nüüd sotside ridades Tartu abilinnapea kohale.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ta tunnistab aga, et tema poliitiline ambitsioon on linnapea ametikoht, ka ministriametist ei ütleks ära. Keskkonnateemad tõstab Kangilaski oma praeguses töös esikohale.

Poliitikasse tulite 2013. aasta kohalikel valimistel valimisliidu Vabakund kaudu, mis soovis oma programmiga parteidele vastanduda. Nüüd olete Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liige. Kuidas vabakundlasest sotsiks kasvasite?

28.09.2020 29.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto