Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
20.03.2020
Eesti Mitmes toidupangas on toit otsas ja varuplaani pole Galerii ja videod ⟩ Eestlaste valge laev jõudis sadamasse (12) Tohter ei võtnud vähihaiget vastu (15) Kaitsemaskide puudus toob turule kahtlast asendustoodangut (4) Korraldused eriolukorra juhilt Kalarannast leiti 18. sajandi laevavrakk Majandus Suur rahapott aitab hädas firmadel suveni pinnal püsida (2) Välismaa Hiina kasutab viirust ära inimeste järele luuramiseks (2) Kuhjunud kirstud eurooplasi koduseinte vahele ei hirmuta NATO tunneb ka praegu Vene ohtu (19) Arvamus Juhtkiri: inimlik ettevaatlikkus Toomas Toomsalu: kahejalgne harvester (7) Jürgen Ligi: selles kriisis tahaks ma elada (120) Ove Sander: kirikuuksed on lahti, kuid jumalateenistused toimuvad internetis Tarmo Pikner: «saarlane» sai sõimusõnaks (9) Päeva karikatuur Meie Eesti Aleksei Lotman: koroona pole metsakriisi kaotanud (1) Toomas Lemming: mets kasvatab kultuuri Anneli Palo: puupõllu muld ja elustik vaesub (2) Kultuur Kodused teatriõhtud: Pille-Riin Purje soovitusi videoarhiivist Tüüri ja Järvi muusikasõnum meie ajale Sport Sõõrumaa ei viska jalgu seinale ega Tõniste püssi põõsasse Video ⟩ Eesti võrkpallikoondislane pidi evakuatsioonilaevale jõudmiseks sõitma koguni 1200 kilomeetrit Tallinn Kalarannast leiti 18. sajandi laevavrakk Tartu Mida rohkem otsime positiivset, seda kergemini kriisist välja tuleme (6) Piret Bristol: tal on plaan Volikogu valmistub kaugistungiks Idufirma vahendab ettevõtete vahel kriisi tõttu ripakile jäänud töötajaid Väiksema osa Raadi rehvimägede käitleja otsing lükkub eriolukorras edasi (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väiksema osa Raadi rehvimägede käitleja otsing lükkub eriolukorras edasi 

3 min lugemist
Raadil punakotkaste endisele lennuväljale on aastatega kokku veetud vähemalt 12 000 tonni siledaks sõidetud rehve. Eriolukorras elavas Eestis väheneb iga päevaga võimalus, et keskkonnaministeerium laseb selle aasta lõpuks sealt ära käidelda 5667 tonni rehve. FOTO: Kristjan Teedema

Raadil vanal sõjalennuväljal on Estiko Energia lasknud rajatava päikesepargi tarbeks maha võtta palju noort metsa ja võsa ning punakotkaste platsdarmi ilme on hoopis teine.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuid endiselt kõrguvad tulevase päikesepargi alal tohutud siledaks sõidetud rehvide mäed, seda vanakraami on vähemalt 12 000 tonni.

Keskkonnaministeerium on mitu aastat lubanud, et ohtlikud rehvimäed kaovad kohe-kohe. Eesti Energia on teatanud, et hakkab nii Raadi kui ka kõiki teisi kodumaiseid vanu rehve kasutama põlevkiviõli tootmisel. Midagi pole juhtunud, ükski plaan ei ole teoks saanud ega paistagi saavat.

19.03.2020 21.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto