Sisukord
Videod
Postimees
28.03.2020
Postimehe analüüs: kriisi juhtimise esimesed kaks nädalat (9) Eesti Karm rikkumine: koroonahaige šoppas suures toidupoes (3) Kuidas koroonaviirust ära tunda? Ja teised korduma kippuvad küsimused Korraldused eriolukorra juhilt Majandus Baltika haaras viimase päästerõnga järele Sutter: uus õlitehas pakub kriisis õnge (6) Merendusvõimekus on kriisiajal strateegiliselt tähtis Välismaa Ühiskondlik usaldus aitab Rootsil hoiduda käskudest Taani ja Norra vaatavad rootslaste leebust hämminguga Aimar Ventsel: Venemaa vastukäivast koroonainfost on raske aru saada KOHALIK VAADE. Ekskuninga uus skandaal võib anda surmahoobi Hispaania monarhiale Arvamus Suur nägu ⟩ Koroona sai sitke vastuvõitleja (1) Ameerika hääl Spordikröösuse prohmakas Terve mõistuse kehastaja Sport Itaalia liiga mõtleb 16 meeskonnaga play-off’ile. Vene: vahepeal unistati trennide jätkamisest VTB Ühisliigas ei määrata paremusjärjestust Suur lugu ⟩ Thierry Neuville: kahel korral olen tõesti mõelnud, et kas karjääriga ongi kõik Merendus Merendusvõimekus on kriisiajal strateegiliselt tähtis AK Mihhail Lotman: koroonaviirus kui meie ajastu katk Reet Hiiemäe: läbi epideemiate kanduv rahvapärimus EKI keelekool: silma nähes, kõrva kuuldes, käe katsudes Maris Kuperjanov: pandeemia elukaar internetimeemides (1) Jüri Adams: altkäemaks ja pistis. Korruptsiooni lähiajalugu ja olevik Digikultuur. Sotsiaalmeedia – täiuslik või täiesti rikkis? Spioon, kes tsiteeris Hamletit Nädala plaat: Erakliku superstaari mitu mina ja permanentselt verine nina Aja auk. Tabudeta Juurikas. Valitsus ja tualettpaberi­kriis Arter Marju Lauristin: see kriis teeb meist paremad inimesed! (13) Inimesed kriisi eesliinil VIDEO. Treeni, muidu lähed hulluks! Ilus väike eesti tüdruk andis Tokyos lahingu (2) Kriisiköök: riis ja tatar praepannile See on ainult su peas. Oculus Quest toob virtuaalreaalsuse lähemale kui kunagi varem Ford Puma: uus kass linnas! Kas oled tolmulapp või diiva? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Homses Arteris: kuidas elas Eesti üle siin laastanud Hongkongi gripi?

1 min lugemist

Selle nädala Arteris meenutame, et poole sajandi eest rullus üle maakera tänini kõige nakkavam gripipandeemia, Hongkongi gripp. See nakkas nagu põrguline. Kuigi Eestis võis selle kõrghooajal ühe kuu jooksul haigestunuid lugeda kokku üle saja tuhande, ei mõelnud keegi toona elu päriselt lukku panna.

Lehe kaanekangelaseks on Reigo Ahven. Mida teeb Eesti kõige optimistlikum muusik ja džässientusiast, kui kõik tema tegemised üleöö kokku kukuvad ja isiklikuks sünnipäevakingiks on eriolukord, mis tõmbab kohtumisterohkele elurütmile määramatuks ajaks kriipsu peale?

Laupäeval on kuulsa ooperilaulja Georg Otsa 100. sünniaastapäev. Haruldasi mälestuskilde mehest, kelle talendil oli miljoneid austajaid üle kogu Nõukogude Liidu ja kes laulis end «Saaremaa valsiga» soomlaste südamesse, jagab üks tema lähimaid kaasteelisi, õde Maret Purde.

«Minu karjääri lõpuosas toimus suur murdumine. Depressioon, hakkasin ennast vigastama,» meenutab Arterile antud intervjuus endine olümpiavõitja Kelly Holmes. Pikki aastaid Briti relvajõududes teeninud naine käis hiljuti Tapal, et seal teenivatele kaitseväelastele rääkida vaimse tervisega seonduvast. See on probleem, millele arvatavasti ühegi riigi relvajõududes piisavalt tähelepanu ei pöörata. 

Kõigest sellest ja paljust veel saate lugeda laupäevasest Arterist.

Seotud lood
27.03.2020 28.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto