Sisukord
Sport
Postimees
25.03.2020
Eesti Toidupoed ja apteegid jäävad avatuks, aga hoida tuleb kahemeetrist vahet (1) Spordi- ja mänguplatside sulgemine ei peata mänguhimulisi noori (11) Terviseameti strateegia on olnud tipu vältimine (18) «Miks ei võiks me lihtsamaidki asju ise teha? Eriti kriisiajal» (41) Riigikogu vana juhatus tõenäoliselt jätkab (3) Ettevõtja küsib kriisilõpuplaani (2) Lennusalk päästis allveelaevalt liitlasväelase 71 aastat märtsiküüditamisest ⟩ Meie tõrjumatutest mälestustest (28) Eraklik punarind naaseb rändelt üksinda Majandus Koroonakriis lõi ärikinnisvara turu vankuma (1) Riigi nõue surub toidutootja põlvili Reisifirmad paluvad reise mitte tühistada Välismaa Viiruseoht võib Kolumbias vange koju aidata Nobeli laureaat: pandeemia möödub arvatust varem Euroopa riigid karmistavad koroonaviirusega võitlemiseks piiranguid Peeter Raudsik Süüria ülesehitamisest: kui lõhud ära, siis maksad kinni (3) Arvamus Juhtkiri: viirusega ei mängita (1) Erkki Koort: röster ründas südamestimulaatorit (1) 71 aastat märtsiküüditamisest ⟩ Lapsepõlv Siberis: ainus, mis ma kartsin, olid hundid Simo Soolo: suhtluskord lapsega – mida teha eriolukorras? Andres Herkel: poliitikatöö iseärasused kriisis (1) Sergei Metlev: määri käsi, lillelaps! (3) Kultuur Koroonaviirus võttis muusikalegendi Noorte elu: narko, porno ja loomulilkult ka vägivald Sport Suvine spordipidu lükkub edasi Henry Lääne kolumn. ROKi presidendi näitel: kuidas endale kaks korda jalga tulistada (1) «Äkki nüüd, kui spordis on võimas mõõn, saaks selle plaani uuesti ellu äratada» Tartu Koolilaste koduõpe jätkub tõenäoliselt vähemalt maini Karantiin paneb inimesi aiatöid ja remonti tegema (2) Kodusistumist sisustab pilguheit laias valikus museaalide sekka (1) Lugusid Nipernaadi riugaste autorist Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Henry Lääne kolumn. ROKi presidendi näitel: kuidas endale kaks korda jalga tulistada

3 min lugemist
Thomas Bach. FOTO: DENIS BALIBOUSE/REUTERS

Kriisiajal on sõnad tavapärasest kaalukamad. Seda on omal nahal tundnud nii Circle K juht Kai Realo kui ka Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) pealik Thomas Bach, kellest viimane on piltlikult öeldes asetanud lauale oma lahkumisavalduse ja võtnud kätte kirjutusvahendi. Puudu on vaid tema allkiri.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

Krutime ajaratast kaks nädalat tagasi, mil koroonakriis oli ilmselge, kuid mitu suurriiki ei võtnud seda piisavalt tõsiselt, vähemalt nii näis. Korrutati ja rõhutati, et ei tohi teha samu vigu, mis Itaalia, samal ajal aga oli vähemalt üks silm klapiga kaetud.

Bach lubas, et haigus ei murra maailma suurimat spordipidu maha. Ta toonitas, et olümpia ärajätmine ei tule kõne alla, ning ärgitas sportlasi täie rauaga edasi treenima. Kulunud nali küll ütleb, et kui mõistust jagati, rassisid sportlased treeningul, aga ROKi bossi sõnavõtt vihastas välja paljud atleedid.

24.03.2020 26.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto