Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
27.03.2020
Eesti Endine töötaja: terviseameti ebapädevus hüüdis tulles (62) Rahvamassid Sportlandis: torm enne vaikust (1) Baar asendas alkoholimüügi korgi- ja kohatasuga (1) Piir peab ehk Kuidas tartlased käisid Valgas piiri kaitsmas Kohalikud nõuavad Põlva külje all raudteesillakest tagasi Majandus Riigikontrolör: milleks e-riigile täiskohaga klikkija? Suur osa teenindussektorist jäi hüvitise ukse taha (9) Välismaa New Yorgist võib saada uus Wuhan (32) Brasiilia jõugud võtsid karantiini kehtestamise enda kätte Soome arvestab epideemiaga vähemalt kesksuveni (10) Euroraportöör: Türgi migranditehing oli eluterve lahendus Arvamus Juhtkiri: katseaja lõpp (19) Mihkel Kunnus: kurnav kriisiärevus (12) Riigid ja liidud pandeemias (1) Martin Mölder: viirus mõjutab küsitlustulemusi (2) Priit Sibul: pensionifondide võimalust aktsiaturust võita maksete peatamine ei vähenda (8) Andrus Karnau: kümme kaotatud aastat (7) Kultuur Telepidu raskel ajal (1) Sport «Neid ei huvita mingi surmaviirus, sest neil on tähtsamaidki asju, mille pärast muretseda.» Tartu Üürnikel tuleb ellujäämiseks sõlmida kokkuleppeid (1) ARVAMUS ⟩ Krista Aru: inimene ei ela üksnes leivast (2) ARVAMUS ⟩ Tarmo Punger: rindekaubandusest ja hoolimisest Töötute hulk hakkas kasvama (1) Eestis elab 1,3 miljonit inimest. Kui palju satub haiglasse, kes surevad? (19) Autode hooldus algab ja lõppeb desinfitseerimisega REEDENE RÕÕM ⟩ Kristiina Alliksaar: oleme tunnistajaks väärtuste jõujoonte muutumisele Artur Kuusi karikatuur: töö käib! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Üürnikel tuleb ellujäämiseks sõlmida kokkuleppeid

3 min lugemist
Tartus pakutakse praegu kõige rohkem üürikortereid suurimas linnaosas, Annelinnas. , FOTO: Kristjan Teedema

Iga päevaga kaotavad Eesti inimesed töökohti ning see võib paljudel ohtu seada nende kõige kallima vara, kodu. Keerulises seisus on ka üürikodudes elavad inimesed. Kalli üüri tasumisega jänni jäämise vältimiseks tuleb üürnikul pidada omanikuga läbirääkimisi või vaadata ringi, sest üürikorterite pakkumisi tuleb Tartus aina juurde.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tartus elav Jane (nimi muudetud) on üks neist üürnikest, kelle korteri omanik ei ole nõustunud üürihinda alandama. «Muidu ei oleks keeruline, aga olen peres praegu ainus sissetulekuallikas ja saan miinimumpalka,» selgitas Jane, kelle üürikorteri omanik elab Soomes.

«Kui ma talle kirjutasin, et meil võib tulla raskemaid hetki, siis ta ütles, et meil tuleb igal juhul tagada üürisumma laekumine. Tema tahab oma raha kätte saada,» rääkis Jane.

26.03.2020 28.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto