T, 21.03.2023

Karm rikkumine: koroonahaige šoppas suures toidupoes

Postimees
Karm rikkumine: koroonahaige šoppas suures toidupoes
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 6
Rakvere politseijaoskonna juht Katrin Satsi rääkis, et selleks, et viiruse levikut takistada, peavad oma panuse andma kõik.
Rakvere politseijaoskonna juht Katrin Satsi rääkis, et selleks, et viiruse levikut takistada, peavad oma panuse andma kõik. Foto: Arvo Meeks

Neljapäeval helistas Viru-Nigula vallavalitsuse sotsiaalvaldkonna juhile Annika Kapile kohalik inimene ja andis teada, et koroonaviirusega nakatunud inimene teeb ühes Rakvere kaubanduskeskuse suures toidupoes sisseoste. Haigega tegeleb nüüd politsei.

Viru-Nigula vallavalitsuse sotsiaalvaldkonna juht Annika Kapp kinnitas, et eile oli nende vallas elav viirusega nakatunu Rakveres toidupoes, naist nägid seal oma valla inimesed, kes tunnevad teda väga hästi. «Seal pole võimalust, et inimene aeti segamini,» lausus Kapp. «Rääkisin ka perearstiga, kelle sõnutsi pole inimene terveks tunnistatud, ta ei tohi väljas liikuda. Inimene on nii sotsiaaltöötajatele kui ka perearstile öelnud, et ta pole nendel nädalatel kodust väljas käinud. Tegelikkus on see, et ta on väljas liikunud,» lisas Kapp, kelle sõnul tuli Aseri piirkonnas elav haige kahe nädala eest reisilt.

Märksõnad
Tagasi üles