Sisukord
Kultuur
Tänane leht
31.03.2020
Eesti Arstid ja arstitudengid tõttasid Kuressaare haiglale appi (1) Edukad jäävad prognoosidega jänni Haiglad otsivad töö kaotanuile uut rakendust Kelle kulul gaasiseadmed korda? (1) Esimesena märgati kollaseid liblikaid (5) Kurikaelte tehtud kahju ulatub 30 000 euroni Korraldus eriolukorra juhilt (2) Majandus Ehitajad: aeg on riigi ehitusprojektid sahtlist välja võtta (7) Euroopa tööstusmootor on silmitsi määramatusega Välismaa Kohalik vaade ⟩ Itaallased on õppinud hindama ravimina vaikust Merili Arjakas: Gantz hüppas Netanyahuga ühte paati Harry ja Meghan jätavad kuningakoja seljataha Arvamus Herman Kelomees: kartulikoored 2020 (17) Kristjan Järvan: laen on surnud, elagu laen (8) Margus Punab: koroonakriisi lõpetab vaid karjaimmuunsus (50) Triin Remmelgas: lihasöömise kahjud võimenduvad (24) Juhtkiri: pausiaja abivahendid (1) Kultuur ERR avab uue voogedastusteenuse (2) Mis asi on e⁻lektron? Miles Davis: rahutu muusiku portree Sport Erich Teigamägi: vaatame eelarve kriitilise pilguga üle Tervis KUIDAS SAADA ABI ⟩ Vägivaldsed suhted võivad eriolukorras pingestuda (1) Tartu Erivajadustega laste õpe jätkub eriolukorras kui noateral Artur Kuusi karikatuur: jõugud arutavad, kuidas korraldada töö 2 meetrise vahega KIRI: Kellele reeglid kehtivad? Päästjad kihutavad ühelt kulupõlengult teisele Perearsti argipäev: kuidas uurida meili teel kurku, kuidas veenda ja aidata Kajar Lemberi kriminaalasja algusest möödub kuus aastat (4) Kogunemiskeelule vilistanud noored said trahvi Noore kunstniku Surm lõikab kasumit Meelelahutus Koomiks Sudoku

ERR avab uue voogedastusteenuse

1 min lugemist
ERRi voogedastusteenuse Jupiter juht Toomas Luhats FOTO: Kristjan Teedema

Aprilli lõpus avab ERR tasuta voogedastusteenuse Jupiter, kust kasutajad saavad vaadata filme, telesarju ning ERRi omasaadete arhiivi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Oleme praegu üsna lõpusirgel ning hiljemalt aprilli lõpus tahame välja tulla. Jupiteri saab kasutada samamoodi nagu ühte head voogedastusplatvormi, seal saab vaadata mängu- ja dokfilme ning muidugi saateid, mida ERRil on üksjagu,» ütles läinud aasta septembrist uut platvormi arendanud Toomas Luhats (pildil).

Pärast Jupiteri vaatajatele avamist on kavas jälgida nende kasutamiseelistusi ning selle järgi teenust häälestada: «Vaatame, millised filmid ja saated neile kõige rohkem korda lähevad. Vastavalt sellele teeme sisuvalikus korrektiive. Kui tahetakse näiteks filme Teisest maailmasõjast, siis tuleb seda ka näidata, aga kui lähevad peale naistesarjad või huumori- ja komöödiaprogrammid, siis tuleb ka seda pakkuda.»

30.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto