Taaniel Raudsepp: kultuuri tugevus on valdkondlikus mitmekesisuses

Fotomeenutus 2014. aastast, mil Taaniel Raudsepp asus uue juhina ümber korraldama kunstihoonet, nüüd, kuus aastat hiljem, peab ta Vabaduse platsil asuvast majast lahkuma, et anda oma panus Eesti kultuuriellu kultuuriministeeriumi kunstide asekantslerina. FOTO: Erik Prozes

Kultuuriministeeriumi kunstide asekantslerina alustab 15. mail tööd Taaniel Raudsepp, kes on 2014. aastast juhtunud Tallinna Kunstihoonet. «Ikka eesmärgiga panustada eesti kultuuri arengusse hästi toimiva, selge ning arusaadava kultuuripoliitika kaudu,» vastab Eesti Humanitaarinstituudis võrdlevat kultuuriteooriat ja sotsioloogiat õppinud ning Eesti Kunstiakadeemias fotograafia erialal bakalaureusekraadi omandanud Raudsepp küsimusele, mis eesmärkidega ta kandideeris kultuuriministeeriumi kunstide asekantsleriks.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Mulle on tulevases ametis väga olulised sellised väärtused nagu info vaba liikumine, andmepõhisus ning valdkondadevaheline koostöö. Usun, et kvaliteetne kultuuripoliitiline protsess on väga oluline igasugustel aegadel. Loodan edendada koostööd ja dialoogi ning usun, et need viivad kaugemale kui konkurents ja konflikt,» selgitab Raudsepp.

Kultuuriministeeriumi kunstide asekantsler vastutab arhitektuuri ja disaini, loomemajanduse, audiovisuaalvaldkonna, etenduskunstide, kirjanduse, samuti kunsti- ning muusikavaldkonna arendamise eest.

01.04.2020 03.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto