Laulja Triin Lellep sattus Ameerika kõrbes salajase ufo-baasi piirile

Laulja Triin Lellep Edela-Ameerika lõputul kõrbetasandikul. Ühel sellisel kuivanud pinnaga lagendikul hallide mägede vahel asub ka ameeriklaste salajasemaid sõjabaase koodnimega Area 51. FOTO: Erakogu

Kiivalt kaitstud Piirkond 51 Nevada kõrbes õhutab vandenõuteooriate nuputajaid takka oma lõputu salapäraga, ümberringi kauboid ja mahajäetud kaevanduslinnad.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Olin Nevada kõrbes mööda Tulnukate maanteed sõitnud tunde ja tunde, kohtamata hingelistki. Mu teele ei jäänud ühtki maja, ma ei silmanud ainsatki vastu liikuvat autot. Lõpuks terendas silmapiiril midagi...

See oli motell-baar Little A’Le’Inn, mis oli täis rõõmsameelseid seljakotirändureid. Istusin baarileti äärde, kus käis hoogne vestlus. Üksteisele näidati pilte lendavatest objektidest, mida oli õnnestunud selles piirkonnas kaadrisse saada. Õhinal teelisi oli tolmuse, justkui mahajäetud Racheli-nimelise külakese väikesesse motell-baari kokku tulnud kogu maailmast ja tundus, et nende sealviibimine polnud juhuslik äraeksimine.

Ka mina polnud sinna sattunud juhuslikult. Mind oli juba tükk aega paelunud Ameerikas Nevada kõrbes Las Vegasest loodesse jääv hallide mägedega piiratud hiiglaslik ala, mis on kõikjal maailmas tuntud kui Area 51, Piirkond 51. Ülisalajane paik, kus peitub ilmselt enim tõendeid selle kohta, kas meie maailmaruumis leidub veel teisigi intelligentseid olendeid.

01.04.2020 03.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto