L, 23.09.2023

Koroonaviirusesse haigestunud vutilegend Paolo Maldini tunneb kergendust, et tema vanemad enam ei ela

Ville Arike
, reporter
Facebook
Comments
Paolo Maldini (paremal) 1990. aastal koos treenerist isa Cesarega.
Paolo Maldini (paremal) 1990. aastal koos treenerist isa Cesarega. Foto: Imago Sportfotodienst/imago Images/Buzzi/Scanpix

Kes mäletab 1988. aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistlusi, mäletab ka, et paljud fännid said siis kaasa elada tõusvale tähele: Itaalia koondise vasakkaitsjana liugles lokkide lehvides ringi 19-aastane noormees Paolo Maldini. Ta tuli tippvutti, et jääda, ning kandis pikki aastaid klubis ja koondises kaptenipaela. Läinud kuul võitles ta koroonaviirusest tingitud haigusega ja rääkis oma viimaste nädalate elust kodumaa meediale.

Neil päevil töötab Maldini oma ühe ja ainsa koduklubi AC Milani – mängijana esindas ta seda 25 aastat, 1984–2009! – tehnilise direktorina. Milano asub Euroopa suurimas kriisikoldes ning 21. märtsil teatati klubi kodulehel, et Maldinil ja tema pojal Danielil on diagnoositud koroonaviirushaigus. Eelmisel nädalal avaldas papa Maldini Instagramis video, kus teatas, et tunneb end hästi ning loodab koos pojaga kuu lõpuks terveneda. Loodetavasti on see juhtunud, uusi teateid tema tervisest pole tulnud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles