Sisukord
Eesti
Tänane leht
03.04.2020
Eesti Saarlastel tärkab masstestimise lootus (1) Eriolukord tõmbas keset Euroopa Liitu eraldusjoone (56) Eestisse jõudis esimene ports isikukaitsevahendeid Koroonaviirus pani kaevanduse seisma Riik kiirendab kiire interneti jõudmist maale (14) Juuksed kasvavad eriolukorras pikemaks Majandus Valitsus loodab kriisi seljatada helde jagamisega (22) Kaks ettevõtjat kolmest plaanib töötajate palka kärpida (3) Naftasõda nõudis esimese ohvri (2) Välismaa Kolm Kesk-Euroopa riiki rikkusid põgenikeseadust (1) Itaalia arstid poevad Armani kaitseülikondadesse Noorele koroonaohvrile sai saatuslikuks paanika (6) Epideemiavastane võitlus suurendab Moskva linnapea Sergei Sobjanini mõju (2) Rohelisel Mandril on puhkenud maniakaalne ostupaanika Wuhanis kremeeriti tavalisest mitu korda rohkem inimesi (7) Arvamus Olesja Lagašina: tahaks sisulist kriitikat Peeter Roosma: inimõiguste konventsioon kehtib ikka (2) Tarmo Soomere: andmete peitmine toob inimohvreid (12) Katri Raik: õlitehas ei ole Ida-Viru päästepakett (6) Veiko Kommusaar: kaasata tuleb kogu korrakaitsevõimekust (1) Sergei Metlev: vene küsimuse koroonavärving (2) Juhtkiri: sild üle seisaku (2) Kultuur Kultuuri- ja spordivaldkonna kriisipaketis on 25 miljonit Kes saavad küsida kulka eristipendiume? (1) Romaan, mis aimas pandeemiat ette (3) Luuseri tundeline teekond Sport «Pigem surra jalgel kui elada põlvili.» (1) Tartu Nikolai Põdramägi: me võidame koroona (15) Tarmo Punger: arvestagem, et igaüks meie seast võib olla viirusekandja! (8) Marika Saar: lasteaednik eesliinil Kaubaks läks tühi krunt, kuid mitte vana maja (2) Ühe vaba töökoha kohta on meil üle kümne töötu Erkki Kõlu vaatab üle oma WC-paberi- ja seebivarud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Juuksed kasvavad eriolukorras pikemaks

3 min lugemist
Osa juuksuriärisid on suletud, osa jätkab väiksema töömahuga. Pilt on tehtud ajal, kui juuksuri ­juures käimine oli elu normaalne osa. FOTO: Erik Prozes (Postimees)

Viljandi Leola keskuse meestejuuksur Maire Maidla ütles, et sealsed juuksurid pole juba mitu nädalat töötanud. «Kõik on kinni,» sõnas ta. «Mitte ühtegi klienti ei ole. Viimased tööpäevad istusime niisama, mitte kedagi ei astunud uksest sisse.» Maidla on füüsilisest isikust ettevõtja, aga nüüd on ta oma tegevuse kaheks kuuks ametlikult peatanud, nagu seadus lubab.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Mis saab edasi, ei kujuta ette,» lausus ta. «Ei oska meestele head nõu anda, kui nad tahaksid juuksuri juurde. Mõnel vanamehel olen käinud kodus juukseid lõikamas.»

Maidla lisas, et mehed käivad juuksuris tavaliselt kord kuus, lühemat soengut eelistavad noored ka sagedamini. Pensionärid tavatsed tulla pensionipäeval ning osa neist kahe kuu tagant.

02.04.2020 04.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto