R, 30.09.2022

Juuksed kasvavad eriolukorras pikemaks

Aivar Aotäht
, reporter
Juuksed kasvavad eriolukorras pikemaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Osa juuksuriärisid on suletud, osa jätkab väiksema töömahuga. Pilt on tehtud ajal, kui juuksuri ­juures käimine oli elu normaalne osa.
Osa juuksuriärisid on suletud, osa jätkab väiksema töömahuga. Pilt on tehtud ajal, kui juuksuri ­juures käimine oli elu normaalne osa. Foto: Erik Prozes / Postimees

Viljandi Leola keskuse meestejuuksur Maire Maidla ütles, et sealsed juuksurid pole juba mitu nädalat töötanud. «Kõik on kinni,» sõnas ta. «Mitte ühtegi klienti ei ole. Viimased tööpäevad istusime niisama, mitte kedagi ei astunud uksest sisse.» Maidla on füüsilisest isikust ettevõtja, aga nüüd on ta oma tegevuse kaheks kuuks ametlikult peatanud, nagu seadus lubab.

«Mis saab edasi, ei kujuta ette,» lausus ta. «Ei oska meestele head nõu anda, kui nad tahaksid juuksuri juurde. Mõnel vanamehel olen käinud kodus juukseid lõikamas.»

Maidla lisas, et mehed käivad juuksuris tavaliselt kord kuus, lühemat soengut eelistavad noored ka sagedamini. Pensionärid tavatsed tulla pensionipäeval ning osa neist kahe kuu tagant.

Märksõnad
Tagasi üles