Sisukord
AK
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas (1) Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (13) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (7) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist (1) Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (7) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu (1) POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu (1) Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (18) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (43) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama (13) «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (6) EÜS 150: inime on mõõt! (4) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (25) Kõik lõpeb kord... aga millal? (3) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (8) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (4) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona

3 min lugemist
Asko Künnapi lauamäng Nupukoroona. Prindi välja ja mängi karantiinis! FOTO: Asko Künnap

See on suurepärane näide paberlehe eelistest veebiväljaanade ees. Kõige parem moodus Asko Künnapi Nupukoroona mängimiseks on minna ja osta 4. aprilli paber-Postimees. Kellel võimalus, võib mängulaua ka kodus välja printida. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Et kodus oleks vahvat tegevust, tellis Postimees oma lugejatele ühe erilise ja ajakohase lauamängu ühele või mitmele mängijale. Ärge massiüritust siiski korraldage – kõige parem on seda mängida kahekesi või perega.

Mängu autor Asko Künnap on disainer, luuletaja ja kunstnik, kes on välja mõelnud ja koostöös Priit Isokiga kujundanud ja kirjastanud tosinkond lauamängu, sealhulgas «Võidab see, kel on surres kõige rohkem asju», «Lotte lauamäng» (koos Heikki Ernitsaga) ja «Ussisõnad» (koos Julia Maria Künnapiga), mis oli mitu aastat Eesti enim müüdud lauamäng. Oma luule eest on Künnap pälvinud Eesti Rahvuskultuurifondi debüüdipreemia, Eesti Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemia ja Loomingu aastapreemia. Tema kujundatud on Eesti valitsusasutuste kolm lõvi ja Eesti rahvusparkide uued logod. Noorem lugeja teab Tähekese tagakaanelt tema koomiksit «Kosmoserotid».

03.04.2020 06.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto